reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 38 830
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 21 939
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
Heyka,

Dziewczyny co powiecie o moich zdjęciach? Tzn. czy można powiedzieć jaka płeć? Jeśli chodzi o całego dzieciaka - to mam tylko te z 12 tygodnia :confused:
 

Załączniki

  • Screenshot_20191101-231540_Gallery.jpg
    Screenshot_20191101-231540_Gallery.jpg
    130,8 KB · Wyświetleń: 270
  • Screenshot_20191101-231653_Gallery.jpg
    Screenshot_20191101-231653_Gallery.jpg
    124,8 KB · Wyświetleń: 267
  • Screenshot_20191101-231635_Gallery.jpg
    Screenshot_20191101-231635_Gallery.jpg
    135,4 KB · Wyświetleń: 270
reklama
Chłopiec [emoji6]
:rolleyes: A którym dokładnie miejscu na zdjęciu widać, że można podejrzewać chłopaka?

Może powiem szczerze - doszukuję się dowodów, że lekarka, która w środę wykonywała mi badanie połówkowe jednak się myli.... Do tej pory powiedziano mi, że będzie chłopiec, moje marzenie..... i nie tylko moje. Nie widzę siebie w roli matki córki, nawet nie przepadam za małymi dziewczynkami, te spinki sukieneczki fryzurki.... to nie dla mnie.... Tak bardzo chcieliśmy syna. A tu na połówkowym w 20 tygodniu + 1 dzień lekarka mówi, "No ja tutaj nie widzę jąderek", cios prosto w głowę :oo2::no2:
Dwa dni przepłakałam. Wszystkie znaki na niebie mówiły o synu.....
 
:rolleyes: A którym dokładnie miejscu na zdjęciu widać, że można podejrzewać chłopaka?

Może powiem szczerze - doszukuję się dowodów, że lekarka, która w środę wykonywała mi badanie połówkowe jednak się myli.... Do tej pory powiedziano mi, że będzie chłopiec, moje marzenie..... i nie tylko moje. Nie widzę siebie w roli matki córki, nawet nie przepadam za małymi dziewczynkami, te spinki sukieneczki fryzurki.... to nie dla mnie.... Tak bardzo chcieliśmy syna. A tu na połówkowym w 20 tygodniu + 1 dzień lekarka mówi, "No ja tutaj nie widzę jąderek", cios prosto w głowę :oo2::no2:
Dwa dni przepłakałam. Wszystkie znaki na niebie mówiły o synu.....
I co wyjdzie corka to nie bedziesz kochac, tylko dlatego, ze masz fizia na punkcie chlopaka?
Moim zdaniem nie wazne co, wazne ze zdrowe i tylko to sie liczy! ;)
 
:rolleyes: A którym dokładnie miejscu na zdjęciu widać, że można podejrzewać chłopaka?

Może powiem szczerze - doszukuję się dowodów, że lekarka, która w środę wykonywała mi badanie połówkowe jednak się myli.... Do tej pory powiedziano mi, że będzie chłopiec, moje marzenie..... i nie tylko moje. Nie widzę siebie w roli matki córki, nawet nie przepadam za małymi dziewczynkami, te spinki sukieneczki fryzurki.... to nie dla mnie.... Tak bardzo chcieliśmy syna. A tu na połówkowym w 20 tygodniu + 1 dzień lekarka mówi, "No ja tutaj nie widzę jąderek", cios prosto w głowę :oo2::no2:
Dwa dni przepłakałam. Wszystkie znaki na niebie mówiły o synu.....
Bo to jest 12 tc, nie ma mowy o jaderkach, nie ma takiej możliwości! Co to za lekarka - jądra do moszny występują najwcześniej ok 20 tc a czasem dopiero po porodzie... na tym etapie mozna co najwyżej ocenić wyrostek płciowy, który występuje i u chłopca i u dziewczynki, jednak u chłopców jest skierowany bardziej w górę u dziewczynek poziomo. Z tego co ja widzę to idzie w górę, a do 13 tc jeszcze się pewnie uniesie więc obstawiam chłopca. Ale jam nie lekarz [emoji12]
 
reklama
Do góry