reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 39 048
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 22 010
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
Mi Lekarz do 35 tygodnia mówił że będzie chłopak a w 37 tyg pokazal wargi.. Nie wiem co mam myśleć zostały mi dwa dni do terminu i zobaczymy co z tego wyjdzie, dziwię się z czego może wynikać taka pomyłka
 
reklama
Mi Lekarz do 35 tygodnia mówił że będzie chłopak a w 37 tyg pokazal wargi.. Nie wiem co mam myśleć zostały mi dwa dni do terminu i zobaczymy co z tego wyjdzie, dziwię się z czego może wynikać taka pomyłka
mojego kuzyna żona całą ciążę slyszała ze bedzie chlop, na każdym usg, a urodzila sie dziewczynka. Ponoc wargi sromowe czasami jak sa opuchniete to moga wygladac jak jaderka, a z tym siurkiem to tak dodatkowo lekarze sie posilkują, bo nie zawsze tez go widac/pepowina.., slyszalam ze czesciej zdaza sie pomylka i zamiast chlopca jest babeczka, do 16tyg to sa tak narządy podobne ze niemalze nie da sie ich odróżnić (..) moja kolezanka co rodzila miesiąc po mnie w tamtym roku, tez miala mieć synka, a ma córcie
 
Obie fotki są z 19 tc :)nie wystawiałam wiecej zdjęć ale Ciara bardziej przekonana jestem na chłopca... troszkę smutno bo nikt się nie cieszy z jego :( ja w sumie widzę obu synków z super relacjami :) ale smutno bo więcej dzieci raczej nie będzie
na pewno sie cieszą, no co ty! Bliscy zawsze życzą parki, bo fajnie jest miec jedno i drugie;) ale grunt ze zdrowe! Syneczki to mamusiowe;) beda mieli siebie, wazne ze nie beda sami:) a moze bedzie dziewuszka, jeszcze nic nie przesądzone;) a czemu wiecej dzieci nie chcecie?
 
na pewno sie cieszą, no co ty! Bliscy zawsze życzą parki, bo fajnie jest miec jedno i drugie;) ale grunt ze zdrowe! Syneczki to mamusiowe;) beda mieli siebie, wazne ze nie beda sami:) a moze bedzie dziewuszka, jeszcze nic nie przesądzone;) a czemu wiecej dzieci nie chcecie?
Nie cieszą się bo to 8 chłopiec na 1 (8-letnia dziewczynkę) widziałam ich zawód i nagle temat naszego dzidziusia ucichl


Chcielibysmy więcej ale poprzednia ciąża była horrorem na tą się zgodzić nie chciałam i każdego dnia się boje że się zacznie to co poprzednio
 
Nie cieszą się bo to 8 chłopiec na 1 (8-letnia dziewczynkę) widziałam ich zawód i nagle temat naszego dzidziusia ucichl


Chcielibysmy więcej ale poprzednia ciąża była horrorem na tą się zgodzić nie chciałam i każdego dnia się boje że się zacznie to co poprzednio
kurczee..no to klapa..w sensie rodziny..bardzo mi Cie szkoda, jak rodzina w innych kwestiach nie cieszy czy aprobuje to ciężko a w spr dziecka to chyba istny horror. Ja bym sie zapytala tylko w odezwie na tą cisze/zawód dlaczego sie nie cieszą? tak zeby im to wytknąć, bo czasami ludzie robia takie rzeczy nieświadomie i dopiero zwrócenie im uwagi to dziala jak kubeł z zimną wodą! Na pewno z Wami bedzie wszystko ok, ja tez mialam 1ciążę straszną..po ktorej pół roku w zasadzie nie moglam chodzic/po 3miesiacu ledwo(mąż mnie nosił wszedzie), balam sie ze w 2 tez tak bedzie, a mialam poród marzenie..i do tego odrazu na nogi, na pewno u Ciebie tez bedzie lepiej!
 
kurczee..no to klapa..w sensie rodziny..bardzo mi Cie szkoda, jak rodzina w innych kwestiach nie cieszy czy aprobuje to ciężko a w spr dziecka to chyba istny horror. Ja bym sie zapytala tylko w odezwie na tą cisze/zawód dlaczego sie nie cieszą? tak zeby im to wytknąć, bo czasami ludzie robia takie rzeczy nieświadomie i dopiero zwrócenie im uwagi to dziala jak kubeł z zimną wodą! Na pewno z Wami bedzie wszystko ok, ja tez mialam 1ciążę straszną..po ktorej pół roku w zasadzie nie moglam chodzic/po 3miesiacu ledwo(mąż mnie nosił wszedzie), balam sie ze w 2 tez tak bedzie, a mialam poród marzenie..i do tego odrazu na nogi, na pewno u Ciebie tez bedzie lepiej!
U mnie Porod to pestka..3 ostatnie miesiące intensywnych wymiotow...utrata świadomości żywienie pozajelitowe..no ogólnie masakra
 
Grabcia ja bym jeszcze sie tak na tego chlopca nie nastawiala dziwne dla mbie jest to ze na 2 zdj nic nie widac...w sensie nic nie odstaje.Poszlabym osobiscie do jakiegos lekarza z certyfikatem do obienia prenatalnych bo to chyba nie sa zdjecia z prenatalnych?
 
reklama
Grabcia ja bym jeszcze sie tak na tego chlopca nie nastawiala dziwne dla mbie jest to ze na 2 zdj nic nie widac...w sensie nic nie odstaje.Poszlabym osobiscie do jakiegos lekarza z certyfikatem do obienia prenatalnych bo to chyba nie sa zdjecia z prenatalnych?
Z polowkowch...w 15tc było że dziewczynka że tam nic na chłopca nie wskazuje..w 19 tc badanie bardzo długo trwało było robione i przez brzuch i dopochwowo bo nie dość że pępowina między nogami to jeszcze strasznie się wiercil :) nawet pomiar brzuszka czy dlugosc kości udowej ciężko było zrobić bo co sekunda inna pozycja...ale koniec końców lekarz stwierdził że siurek jest przy pępowinie ja go tam nie widzę ale myślałam że to jasne koło pępowiny może być jaderkami ale jak poogladalam zdjęcia USG to i dziewczynki mają podobnie... z synkiem mam ładnie pokazanego i siurka i jajeczka i to w 17tc a tutaj nic nie widzę
 
Do góry