reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG ciążowe- u kogo?

Dołączył(a)
12 Kwiecień 2010
Postów
7
Miasto
Warszawa
Witam,
Jestem w 16 tygodniu ciąży, zbliża się czas usg połówkowego i szansy na poznanie płci dziecka, dlatego zwracam się do Was z prośbą o polecenie dobrego gabinetu z usg w Warszawie.
Słyszałam sporo dobrego (ale i niedobrego...) o Osóbka- Morawskim. Moje dwie znajome u niego były i mają mieszane uczucia. Z jednej strony dobry fachowiec, z drugiej taśmowe traktowanie pacjentek, na płeć podobno "nie miał czasu zwrócić uwagi", itd.
Liczę na Wasze spostrzeżenia.
 
reklama
ja mialam usg robione u dr Maja na Żelaznej (tam mnie gin skierowal) za 200 zl, te oba obowiazkowe. gabinet bardzo przyjemny, doktor mily, film nagrywa + zdjecia, wszystko powie co z dzieckiem itd, ale te usg jest zwykłe 2d
w 30 tc robilam usg 4d w babka medica u dr Zioło też za 200 zł, doktor bardzo mily, wszystko mowil, film nagrywa, zdjecia tez sa, u mnie bardzo sie staral zrobic dobre ujecia pomimo ze synek to utrudnial.

gdybym miala isc ponownie to wybralabym babka medica, bo za ta sama cene lepsze usg, ale nie jestem pewna czy te genetyczne tez 200 czy cos drozej. najlepiej sie dopytac. Ale obu lekarzy polecam jak najbardziej.
 
mi lekarka poleciła dra KRETOWICZA, przyjmuje w Warszawie w szpitalu oraz w przychodni tuż przy Stadionie...adresu nie pamiętam, ale jeśli będziesz zainteresowana to poszukam. Facet jest świetny, USG baaardzo dokładne - trwa ok e Ci czy to chłopiec czy dziewuszka..... mierzy wszystko i daje dośc długi raport z badania, także i dla Ciebie i dla lekarza jest wszystok jasne
 
Dzięki dziewczyny:)

W BabkaMedica prowadzę ciążę u doktor Justyny Radkiewicz i ona też robi usg. Wydaje się być kompetentna, ale naczytałam się, że dobre usg potrafi zrobić tylko prawdziwy fachowiec od ultrasonografii.
W związku z tym, że nie chcę obciążać dziecka zbyt dużą ilością promieni, to wolałabym żeby filmy były maksymalnie profesjonalne, dlatego pytam o radę.

Nie ukrywam, że liczę też na wiarygodną ocenę płci maluszka ;)
 
A ja Ci mogę z czystym sumieniem polecić dr Szewczyka. U mojego synka rozpoznał płeć koło 10 tygodnia już. I sie nie pomylił. Ale to chyba nie najważniejsze. Najważniejsze to to że jest naprawde super fachowcem i lubi to co robi. Jest przemiły ale też widać że ma ogromną wiedzę. Ja chodziłam do niego na usg 2d do szpitala przy Inflanckiej (można zrobić odpłatnie bez problemów) a na połówkowe poszłam do niego do City Clinic przy Popularnej na 3d. Poświęcił mi bardzo dużo czasu - bardzo dokładnie wszystko posprawdzał, a poszłam tam bo tam mają rewelacyjny sprzęt. Z tego co wiem to on przyjmuje też w babca medica ale w city clinic mają podobno lepszy sprzęt.
 
maggie_f, chyba wybiorę się do Tego Twojego dr Szewczyka :) Tak ładnie go zareklamowałaś ;)
Chociaż o Kretowiczu też słyszałąm pochlebne opinie i zastanawiam się również nad nim.
A słyszałyście coś o dr Piekarskim?
 
Ja z czystym sumieniem polecam któregoś z doktorów z nowej kliniki na popularnej- City Clinic. (dr Litmanowicz, dr Szewczyk, dr Chomicki) Mają chyba najlepsze na chwilę obecną USG 4D w Warszawie. poza tym świetna atmosfera i dużo czasu poświęcają pacjentce. minusem jest cena, aż 250 zł. ale jak któryś z tych lekarzy prowadzi ciąże to zchodzą do 200.
 
ja chodziłam do babka medica do dr Rodzenia :) szczerze go polecam, mówi jak jest, pisze dokłądny opis, a na deser daje płytę z nagranym całym badaniem i można sobie później oglądać. Skupia się na badaniu, ale zawsze stara się uchwycić buźkę i zdiagnozować płeć.
 
ja polecam szczerze dr Zwolińskiego, usg i wizyty na Grenadierów a sam pracuje rowniez na madalinskiego:) super facet, miodzio no i podobno specjalista w usg:)
 
reklama
O, coraz więcej nazwisk się pojawia, to super :-) Pewnie nie tylko mnie się przydadzą.

Dzisiaj na fitnessie dla ciężarnych jedna dziewczyna mówiła o swoim połówkowym usg u wielkiej sławy- dr Roszkowskiego. Nie była zadowolona, stwierdziła, że lekarz był dość niemiły i potraktował ją lekceważąco.
 
Do góry