reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg ciąży - rozpoznanie płci - Lublin

M.Z.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2020
Postów
988
Cześć, mam pytanie czy któraś z was ma sprawdzonego lekarza w Lublinie, ktory wykona usg ciąży i będzie w stanie ustalić płeć dziecka w 16/17 tygodniu?
Z góry dziękuję za informację i poświęcony czas 😊
Pozdrawiam
 
reklama
Cześć, mam pytanie czy któraś z was ma sprawdzonego lekarza w Lublinie, ktory wykona usg ciąży i będzie w stanie ustalić płeć dziecka w 16/17 tygodniu?
Z góry dziękuję za informację i poświęcony czas 😊
Pozdrawiam
Hej polecam Swatowski Dariusz - luxmed koncertowa, rozpoznał płeć w 13tyg i zrobił bardzo bardzo dokładne badania, bylam z niego bardzo zadowolona:)
 
Hej polecam Swatowski Dariusz - luxmed koncertowa, rozpoznał płeć w 13tyg i zrobił bardzo bardzo dokładne badania, bylam z niego bardzo zadowolona:)
Ooo dzięki 😁 widziałam że przyjmuje też na Orkana, tylko pytanie czy sprzęt podobny czy lepiej faktycznie do niego na Koncertowa lepiej 🤔
I rozumiem że płeć się sprawdziła? 😉
 
Ooo dzięki 😁 widziałam że przyjmuje też na Orkana, tylko pytanie czy sprzęt podobny czy lepiej faktycznie do niego na Koncertowa lepiej 🤔
I rozumiem że płeć się sprawdziła? 😉
A akurat co do sprzętu to niewiem ale bardzo wnikliwie wszystko badał:)
Jeśli chodzi o płeć to dowiem się za max miesiąc 😁 ale od tamtej pory mialam okolo 10 razy potwierdzone ze bedzie dziewvzynka na innych sprzętach i u innych lekarzy 😁 tak więc może az tak się nie pomylili hehe on jako pierwszy zobaczył płeć :)
Badanie mialam zwykle standardowe :) ale dłuuugo się mną zajmował :)
 
Do góry