reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG fotki maluchów

reklama
tak 3d :) najbardziej opłaca się 3d później bo teraz to ludzik wygląda jak "obcy":) ja miałam po prostu to szczęście, że na genetycznym miałam taki aparat co 3d zrobił i lekarza, który mnie zna od podstawówki i jak mu mówiłam, że ma wypatrzeć dziewczynkę.. to milczał i na koniec zatrzymał w momencie, gdzie widać ptaszka długości nosa :-D i powiedział, że na 70%chłopak. Mój prawiemąż dumny z długości ptaszka młodego a ja się modlę o te 30% (zawsze bardzo chciałam mieć dziewczynkę) no i ciotka mnie pocieszyła, że może "to duża broszka po prostu" :tak:
No fotka kozak ;)
 
super te zdjęcia 3D, na pewno pójdę takie zrobić ale to we wrześniu dopiero :( my to liczymy na chłopaka ale czuję, że będzie dziewczynka ;)
 
Ja jeszcze myślę bo usg 3d tak do 21tyg.musialabym zrobic. My tez liczymy ns chlopaka fajnie byloby miec parke ale jak bedzie druga dziewczynka to malzon bedzie mial z nami wesolo
 
Zor na prenataln 12 tydz. Widzialam narzady wszystko na zewnatrz jeszcze bylo ale sprawne oko doktora wyliczylo kat nachylenia narzafow do cialka i mowi ze dxiewuszka moze dzis potwierdzi ;) chcialabym synka ale z corci tez bede happy
 
Zor na prenataln 12 tydz. Widzialam narzady wszystko na zewnatrz jeszcze bylo ale sprawne oko doktora wyliczylo kat nachylenia narzafow do cialka i mowi ze dxiewuszka moze dzis potwierdzi ;) chcialabym synka ale z corci tez bede happy

czyli nie mam się co dopatrywać podobieństwa w naszych zdjęciach?:D a już myslałam, że sobie porównam i jednak dziewczynka wyjdzie :-D
 
reklama
piękne dzidzie, Dziewczyny :)

to zdjęcie naszego dzidziulina wtulonego w łożysko z wczoraj:
14w6d.jpg
wygląda mi na chłopca, ale co ja tam mogę wiedzieć, narządów nie widziałam :-D
 

Załączniki

  • 14w6d.jpg
    14w6d.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 217
Do góry