Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej wszystkim.
Mam pytanie odnośnie usg genetycznego w 21 tygodniu ciąży. Jedno już miałam w 12 tygodniu.
Teraz zastanawiam się czy usg wykonane ma być metoda 2d czy może lepiej zapisać się na 3d?
Hej wszystkim.
Mam pytanie odnośnie usg genetycznego w 21 tygodniu ciąży. Jedno już miałam w 12 tygodniu.
Teraz zastanawiam się czy usg wykonane ma być metoda 2d czy może lepiej zapisać się na 3d?
3d to bajer dla rodziców, lekarz niczego nie bada w tym obrazie, bo nie jest w stanie zmierzyć odpowiednich parametrów.
Ja miałam 4D to najpierw 5 minut nagrywał synka jak ssie kciuka itp. A dopiero potem przeszedł do faktycznego badania.
Nawet jak jest 3d to wcześniej robią 2d, bo jest bardziej dokładne. Więc nawet jeśli ma to "tylko" ucieczyc Twojego oko, to dlaczego nie ? Fajna pamiątka.