reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Genetyczne kiedy będziecie miały ?????????

Hej Ell
Na pewno zrobi to badanie przezierności karczku i długości kości nosowej. Właśnie po to umówił Cie na to usg. Następne będzie Ci kazał zrobić między 20-25 tc. Wtedy będziesz już mogła poznać płeć dzidziusia, chyba, że maleństwo nie będzie chciało pokazać co ma między nóźkami :D
Ale na wszelki wypadek jak pójdziesz 14 grudnia to wspomnij lekarzowi o tym, że chcesz, żeby zbadał maluszka pod kątem Downa (czyli właśnie przezierność karkową i długość noska)
pap
 
reklama
Oliwierek, co do płci dziecka to oboje z mężem chcemy miec niespodziankę:)) i do samego porodu bedzie to dla nas tejemnica:) Chyba, że zdjęcie bedzie tak wyrażne, że sama rozpoznam:)
 
Gorzej jak Wasz maluszek się na USG specjalnie rozkraczy do monitorka ;D
Fajnie sobie tak zaplanowaliście z tą niespodzianką. Ja jednak jestem bardzo niecierpliwa, poza tym nastawiam się na chłopca. W związku z tym nie mogę się doczekać już kolejnego usg. Lekarz kazał mi przyjść na początku stycznia (akurat będzie 20, 21 tc) i się dowiem, ale niestety musze czekać aż ponad miesiąc :(
 
hehe! A ja znowu tak czekam aż na którymś badaniu maluch ( o ile ma mój przewrotno-złośliwy charakterek) wpierw podniesie rączkę a potem wystawi Panu doktorowi środkowy paluszek jako karę za podglądanie! ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
No wlasnie tak czytam co wy tu piszecie....genetyczne usg wykonuje sie znacznie pozniej niz przeziernos...bo miedzy 18 a 23:):)
 
Lilith masz rację napisałam w tytule genetyczne ale chodziło mi o przezierność karkową i nosek
 
han solo pisze:
moje kochanie mialo juz takie USG, siedzialem dzielnie w poczekalni, pan doktor zwierzyl dzidziusiowi karczek i powiedzial, ze wszystko jest OK!!! ;D
no wlasnie ja mialam przeziernosc karkowa badana
i pamietam, ze dzidzia wlasnie sie poruszyla, a gin zatrzymal obraz zeby zmierzyc kark i mnie przepraszal hehe
bo ja caly czas czekalam az sie malenstwo zacznie ruszac na ekranie :D
 
reklama
Do góry