reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg genetyczne, Pappa. Potrzebuje porady

Dołączył(a)
16 Marzec 2021
Postów
14
Witam wszystkich,
Proszę o rade i podniesienie mnie na duchu..
Wczoraj odebralam wyniki badań pappa. Nie byly dobre...Papp-a 0.962 Mom, Bhcg 3.605 Mom. Na usg prenatalnym dzis lekarz wyliczył mi ryzyko Zd 1:40...
Nt Dzidzi 2.06 mm, przy 58.6mm Crl.
Jestem w 12 tygodniy ciąży. Dodam,ze w piatek ide do innego lekarza na ocene usg...
Czy przezierność jest tak zawyzona? Tak mi powirdziap i z miejsca poradzil nifty.
Z tego co wiem norma to 2.5... prosze o porade..:(
 
reklama
Bardzo dobrze robisz idąc do jeszcze jednego lekarza. Niech wszystko pomierzy. Niestety też wiek mocno podwyższa ryzyko. Ja miałam nt 1.90 w 12 tyg i też byłam mocno zestresowana ale ryzyko było w normie. Po pappa zmieniło się jeszcze bardziej na korzyść.
 
Do góry