reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG genetyczne w Łodzi

Może taniej nie - ale u pewnego lekarza - dr Małgorzaty Perenc na Zielonej 25 też zapłacę 150 zł.

Jeszcze jedno. Kate - jak możesz polecić pewnego lekarza u którego jeszcze nie byłaś i nie korzystałaś z jej usług i jej nie znasz???
A jak możesz odradzać innego (dr Nowakowską z Pregmedu) u którego też nie byłaś i nie korzystałaś z jej usług i jej nie znasz???

Żle mi to wygląda...
 
reklama
Jeszcze jedno. Kate - jak możesz polecić pewnego lekarza u którego jeszcze nie byłaś i nie korzystałaś z jej usług i jej nie znasz???
A jak możesz odradzać innego (dr Nowakowską z Pregmedu) u którego też nie byłaś i nie korzystałaś z jej usług i jej nie znasz???

Żle mi to wygląda...
a mi źle wygląda jak ktoś w każdym poście zachwala pregmed;-)
tym bardziej jak ktos pisze, że dr dudarewicz jest gorszy od nowakowskiej. Tak się skłąda, że dudarewicz posiada stosowne zaświadczenia które uprawniają do robienia takich badań a takich lekarzy jest niewiele

zamieszczam link do lekarzy uprawnionych do robionych usg genetycznego, sa to wszyscy lekarze z całej polski https://courses.fetalmedicine.com/lists/web
 
Ostatnia edycja:
Ewlina! No proszę Cię nie ściemniaj....:no:ta lista to żadna lista lekarzy uprawnionych!!!! To lista lekarzy, którzy wzięli udział w szkoleniu internetowym. Proszę Cię! Nie rób ludziom wody z mózgu. jak można nauczyć się leczyć ludzi przez internet??? Najwazniejsza jest praktyka.
 
no akurat na tej liscie jest Dudarewicz- jemu nie odmówisz praktyki i ogromnego doświadczenia i to Ty nie rób ludziom wody z mózgu ...
 
a ja po przejsciu przez wielu łódzkich lekarzy, natrafiłam na dr Hincza... wizyta 100 zł z usg razem.. sprzęt bardzo dobry. ogólnie jak narazie mogę dr pochwalić. teraz w środę mam u niego genetyczne, to mogę coś bliżej napisać.
 
ja byłam na usg genetycznym u dr Sieroszewskiego na Zielonej. 200zł. byłam tam z polecenia mojej ginekolog do której chodzę na NFZ. trochę żałuję, że nie poszłam najpierw na NFZ, a potem na genetyczne prywatnie, bo przez to że byłam przewrażliwiona od razu chciałam iść na genetyczne i nie mam teraz porównania, bo to moja pierwsza ciąża. zadowolona byłam, że wszystko z dzidzią ok, ale nie wiem, jak jest gdzieś indziej i nie mam porównania, jak to powinno wyglądać.
 
reklama
Witam,
Ja robiłam genetyczne, połowkowe u dr Dudarewicza. Bardzo fajny lekarz. Wszystko tłumaczy. U nas akurat jest taka sytuacja, że w rodzinie mężą była choroba genetyczna. Pan doktor nawet przez telefon wyjaśnił wszystko mężowi co dotyczy tej konkretnej choroby. Ja jestem zadowolona i na następne USG tez wybieram sie do niego.
 
Do góry