reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG genetyczne w Łodzi

Polecam dr Mariusza Grzesiaka, przyjmuje w Diason... cena za usg genetyczne 180 zł, za zwykłe 120 zł... Polecam...
Sprawuje piecze nad usg w Klinice Medycyny Matczyno-Płodowej ICZMP....
to moja 2 ciąża u niego
 
reklama
z całego serca polecam doktora Dudarewicza, przyjmuje na ul. Kamińskiego w Łodzi oraz w Medeorze na ul. Ciesielskiej, jest to specjalista przez duże S, badanie jest bardzo dokładne, pan dr szczegółowo opisuje to co widzi, rozwiewa wszelkie wątpliwości i jest nieomylny w określaniu płci, o mojej córeczce powiedział w 15/16 tyg, byłam jeszcze u niego na badaniu echa serca płodu, bo było podejrzenie wady serduszka i pan dr również rozwiał moje wątpliwości, córeczka jest zdrowa, pan dr wykonuje bardzo dokładne badanie a pacjent jest traktowany jak człowiek a nie jak upierdliwy petent, na wizytę u doktora Dudarewicza warto wydać pieniądze
 
ja polecam dr Baś-Budecką. przyjmuje na ul. Żeligowskiego 43. tanio nie jest (usg genetyczne chyba 220 zł) ale to dobry lekarz (mimo, że na róznych forach ma różne opinie) dzięki niej mam swoją córeczkę. płeć przepowiedziała mi w 17 tc. miałam test pappa (chyba tak sie nazywał) . ogólnie prowadziła moją ciążę i jestem z niej bardzo zadowolona. teraz staramy się o drugie dziecko i też zaufam pani doktor :-)
 
z całego serca polecam doktora Dudarewicza, przyjmuje na ul. Kamińskiego w Łodzi oraz w Medeorze na ul. Ciesielskiej, jest to specjalista przez duże S, badanie jest bardzo dokładne, pan dr szczegółowo opisuje to co widzi, rozwiewa wszelkie wątpliwości i jest nieomylny w określaniu płci, o mojej córeczce powiedział w 15/16 tyg, byłam jeszcze u niego na badaniu echa serca płodu, bo było podejrzenie wady serduszka i pan dr również rozwiał moje wątpliwości, córeczka jest zdrowa, pan dr wykonuje bardzo dokładne badanie a pacjent jest traktowany jak człowiek a nie jak upierdliwy petent, na wizytę u doktora Dudarewicza warto wydać pieniądze

Podpisuję sie pod tym postem obydwiema rękami:tak: Ja chodzę na usg co miesiąc bo mam stwierdzoną toksoplazmozę i dzięki dr Dudarewiczowi nie robiłam amniopunkcji - jego umiejętności i wiedza potrafią mnie całkowicie uspokoić. Byłąm też na genetycznym, połówkowym, na echo serca - mam 38 lat i ciąża do łatwych nie należy.
Polecam !!
 
Dudarewicz i Kozarzewski. Zreszta chyba wiekszosc wymienia te nazwiska.

Mavika, w necie jest cennik do niego, wpisz w google jego nazwisko i slowo "usg", wyskoczy Ci stronka
 
Ostatnia edycja:
Ja robiłam w 13tc u dr perenc na pl.pokoju. długo szukała odpowiedniej pozycji dziecka żeby dokładnie go wymierzyć wynik opisała wyliczył ryzyko wad genetycznych (na szczęście bardzo niskie) oczywiście miła uprzejma zapłaciłam 100 zł ale to dlatego że kierowana byłam od znanej jej dr gruszczynskiej-walczak. Szukała tez oznak płci i na 80% określiła ze będzie chłopiec, mąż się ucieszyl:)
 
U dr Kozarzewskiego bylam. Ok lekarz. Teraz mam u dr Janiak razem z ech serca. Usg 300 zl ale mam nadzieje ,ze warto.
 
reklama
Monisiaa, ja tez tak bylam, najpierw u Kozarzewskiego a potem u Janiak. Warto, choc myslalam ze troche dluzej poogladam dzidzie w 3d, no ale wazniejsze bylo dla mnie wtedy czy wszystko jest okej
 
Do góry