reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG genetyczne w Łodzi

wojtalak

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Sierpień 2011
Postów
27
Jeśli macie jakieś doświadczenie, własne opinie, znacie ceny podajcie tutaj.
 
Ostatnia edycja:
reklama
wojtalak- a możesz mi powiedzieć na czym polega USG genetyczne (czym sie rózni od normalnego USG), bo tez się nad tym zastanawiałam.
 
Usg genetyczne pozwala wykryć czy płod nie jest obarczony wadami genetycznymi, czy nie grozi mu zespół Downa itd. Lekarz dokonuje pomiaru głowy, obwodu brzuska, dłogości kości udowej. Te wszystkie elementy pozwalają odpowiedziec na pytanie czy dziecko będzie zdrowe
 
z łagiewnik - dzięki za odpowiedź, bardziej zastanawiałam się nad tym jakie wady poza zespołem Downa można wykryć, ale juz poczytałam. Dzięki.
 
@magda1977 - Dudarewicz ponoć przereklamowany i w dodatku drogi. ja się tez nad nim zastanawiałam, ale kolejki jak w NFZ i jak mi powiedziały dziewczyny nie jest jakoś rewelacyjny w podejściu do pacjentki
 
Ja słyszałam opinię, że Dudarewicz jest najlepszy i wszystkie moje znajome bardzo go chwaliły, moja siostra też. Sama nie byłam. Ze względu na fundusze, pozostałam na usg państwowych.
 
Jeśli macie jakieś doświadczenie, własne opinie, znacie ceny podajcie tutaj. Moja koleżanka powinna zrobić. ja byłam w PREGMED u prof Nowakowskiej. Kosztuje to 150zł. Byłam zadowolona. Całą ciążę mi prowadziła. Ale może znacie inne placówki i może gdzieś jest taniej?
Witam,
Aż się zarejestrowałam na forum :)
Już kolejne forum, na którym widzę wpisy (z lipca- sierpnia 2011) jednej osoby o tym samym nicku, wychwalające dr Nowakowską z podlinkowanym Pregmedem...
A ja nie mogę znaleźć żadnych innych pozytywnych opinii o dr Nowakowskiej...

Czy taniej? Może taniej nie - ale u pewnego lekarza - dr Małgorzaty Perenc na Zielonej 25 też zapłacę 150 zł. Nie dość, że z polecenia mojej dr prowadzącej, to jeszcze poleca ją koleżanka z pracy, która w zeszłym roku urodziła zdrowego synuśka (a ciąża była zagrożona).
Tutaj dodatkowo mam historię oceny lekarza od 2008 roku.
Małgorzata Perenc opinie, ginekolog Łódź - ZnanyLekarz.pl
Mam wizytę 26 października, jeśli nie zapomnę ;-), postaram się podzielić opinią i wrażeniami.

Pozdrówki!
KA
 
Ostatnia edycja:
reklama
KateAte - pogadamy jak będziesz po badaniu. Kiedy ja szukałam informacji nikt mi nie odpowiedział. A na różnych forach pisałam. Więc gdy sama sprawdziłam to podzieliłam się tak jak Ty informacjami. Ty o dr Perenc a ja o dr Nowakowskiej. Nie widzę tu nic dziwnego.
Gdybym chciala byc zlosliwa to powiedizalabym ze to Ty robisz reklame lekarzowi ktorego nie znasz i jeszcze u niego nie bylas. Ja przynajmniej opisałam swoje pozytywne doświadczenia i dlatego polecam dr Nowakowską z Pregmedu
 
Ostatnia edycja:
Do góry