reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG kiedy

Dołączył(a)
6 Listopad 2015
Postów
2
Witam ! Dwa dni temu dowiedzialam się, że jestem w ciąży :) . Bardzo bym chciała iść już na usg, upewnić się, ale nie wiem czy jest sens czy nie za wcześnie. Mieszkam za granicą i niestety taka wizyta dość sporo kosztuje ok. 130 euro. Ostatni okres dostałam 27 września a do zapłodnienia doszło między 10 a 16 pażdziernika. Poradźcie mi co zrobić. Czy usg wykryje już czy może poczekać tydzień lub dwa i wtedy usłyszę już bicie serduszka
 
reklama
Ja w 3-4 tygodniu ciazy bylam na badnaiu u ginekologa, a pierwsze bicie serduszka na usg uslyszalam w 10tc :)
 
Ja u ginekologa byłam w 7tc i wtedy usłyszałam bicie serduszka ;-) nie wiem czy u Ciebie jeszcze nie za wcześnie na usg, to znaczy czy usg już teraz ma sens, chociaż wiem że chciałoby się już, teraz, natychmiast bo ja też tak na swoje pierwsze usg czekałam i tupałam nogami, że muszę tyle czekać :-D
 
Spokojnie poczekaj do 7 tygodnia. Tak wcześnie i tak nic nie będzie widać. Wtedy zobaczysz już więcej i są spore szanse że będzie już serduszko. Teraz wydasz 130 euro a za pare tygodni znowu byś musiała robić i płacić :)
 
Dziekuje dziewczyny ;) No postaram sie przeczekać jesZcze z dwa tygodnie choc nie wiem czy wytrzymam :p jakoś ciagle to do mnie nie dochodzi ze jestem w ciazy ze sie udalo moze dlatego tak bardzo chce isc i jak zobacze na własne oczy to stanie sie realne i w koncu uwierze w to szczescie ;) a tak jakos niedowierzam :p sam fakt ze wykonałam 4 testy ciążowe mowi za siebie hah :)
 
Do góry