reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

reklama
Byłam dziś na wizycie i miałam usg i słyszałam jak bije serduszko:-D 135 uderzeń na minutę;-) Poza tym wiek ciąży z usg różni się od tego od ostatniej @ o 6 dni:eek:. Mój mini dzidz ma 0.62cm. Co do skórczów to lekarz mnie uspokoił i powiedział, że dla ciąży najgorszym zagrożeniem jest krwawienie.
 
Efekt mojej dzisiejszej wizyty :-) - 6t4d i bijące serduszko :)

dsc00690a.jpg

Gratulacje kochana:-):-)
 
Właśnie wróciłam z laboratorium, znaczy punktu poboru krwi do analizy. Masakra tyle krwi (pierwsze badanie), ale przynajmniej bezboleśnie, bo znaleźć u mnie żyłę, tak się pochowały, zawsze mam z tym problem, a tu dzisiaj raptem rach, ciach, cała strzykawka krwi i siniaka nawet nie będzie :-)
Następna wizyta u gina 25.11. Już nie mogę się doczekać.
 
Ja wizyte dopiero mam wyznaczona na 7 Grudnia co mi sie jakos pozno wydaje bo juz sie nie moge doczekac by wreszcie cos zobaczyc, uslyszec. Kuzynka meza jest o miesiac do przodu i miala juz wizyte z pierwszym usg 3 tyg temu czyli w jej 7 tyg a ja musze czekac na moj 10 :( Tez mialam pelno krwi pobieranej na badania przez ogolnego i szczepionke na swinska grype tez dostalam. A pozniej sie rozchorowal i nie mam nawet jak sie dowiedziec jak wyszly. Ehhh wszystko sie opoznia...
 
Wczoraj byłam na pierwszej wizycie. Podczas badania lekarka wyczula powiekszoną macicę. Zrobiła też usg ale nie było widać nawet pęcherzyka. Czy to normalne? Proszę pomóżcie.To był 5 t 0 d.
 
Wczoraj byłam na pierwszej wizycie. Podczas badania lekarka wyczula powiekszoną macicę. Zrobiła też usg ale nie było widać nawet pęcherzyka. Czy to normalne? Proszę pomóżcie.To był 5 t 0 d.
Czasami się tak zdarza,dlatego lekarze zalecają pierwszą wizytę między 6-8 ,ja wybieram się za 1,5 tygodnia.Mogła być to wina sprzętu,a wyznaczyli Ci następną wizytę,USG?Moim zdaniem poszłaś o jakiś tydzień za wcześnie,ale Cię rozumiem ja też najchętniej już bym dzisiaj poszła do lekarza,każda z nas pragnie ujrzeć swoją fasolkę,nie powinnaś się martwić,pozdrawiam!;-)
 
Keejt, zgadzam się z poprzedniczka, przeważnie 5 tydz to za wczesnie aby cokolwiek zobaczyc (w zalezności od czułości USG) więc głowa do góry i czekaj :-)
 
Keeejt!Poszperałam trochę w necie,zajrzałam na inne fora dla ciężarówek,dużo dziewczyn miało robione USG w 5 tygodniu i u nich też nie było nic widać,bo było zbyt wcześnie:tak:.Wiem,że u niektórych dziewczyn USG pokazało ciąże już w 5 tygodniu,ale każda ciąża i każda kobieta jest inna!!!!:tak:Wydaje mi się ,że niepotrzebnie poszłaś tak wcześnie,bo teraz będziesz się martwić,jestem przekonana,że przy kolejnej wizycie ujrzysz swoją fasolkę:-D Pozdrawiam!
 
reklama
Gratulują Wam ślicznych fasolinek, ja planuję wizytę po skończeniu 6 tygodnia, czyli odbędzie się w pierwszym tygodnia grudnia :tak:, mam nadzieję zobaczyć już serduszko :tak:.
 
Do góry