reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

reklama
kama: i ja juz po wizycie:biggrin2:
ogolnie jestem bardzo zadowolona,cisnienie w normie,hemoglobina 15,2,bialka w moczu tez nie ma i najwazniejsze widzialam jak bije serduszko mojej 11 cm kruszynce:biggrin2:kolejna wizyta 15.12-dokladnie w moje urodzinki:biggrin2:
wklejam zdjecie i dziekuje za trzymane kciuki.
Również nie widzę zdjęcia... Ps 11cm dzidzia, chyba 11mm? :szok: I jak z terminem to wychodzi? Cos się zmienia?

Madzia1980- świetne zdjęcie! Zapraszamy na główny wątek i do uzupelnienia daty narodzin na liscie to R.Usałce bedzie latwiej :tak:
 
Ostatnia edycja:
oczywiscie 11mm:cool2:
jak nie widzicie tu zdjecia to wejdzcie do moich albumow.
z terminem jak narazie nic sie nie zmienilo
 
reklama
Madzik, Kama super fotki, gratulację.
Byłam na wizycie w środę, to był 5t6d, ciąża potwierdzona, pęcherzyk wielkości 6t1d i termin jak na razie na13 lipiec, zarodka jeszcze praktycznie nie było widać, mam się zgłosić za 2 tygodnie, już odliczam dni...dostałam skierowanie na wyniki...no i lekarz kazał unikać skupisk ludzi i przychodni żeby jakieś choróbsko się nie przyplątało.
 
Do góry