reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

emih

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Listopad 2005
Postów
1 974
Dziewczynki,
Zakładam nowy wątek abyśmy mogły na bierząco opisywać wizyty u naszych ginów i co ważniejsze dzielić się zdjęciami naszych fasolek:-) Zapraszam :-)
 
reklama
No, w koncu jest chwila aby opisac wizyte.:-)
Poszlam dzis pierwszy raz do doktora Jaworowskiego i okazal sie naprawde bardzo sympatycznym i profesjonalnym lekarzem.Lacznie spedzilam u niego prawie pol godziny, jak z reszta kazda jego pacjentka.W badaniu gienkologicznym wszystko ok.USG rowniez jak na ten okres ciazy w porzadku, tylko, ze serduszka jeszcze nie bylo widac.Zmartwilam sie tym troche i rozczarowalam, ale lekarz mowil, ze na tym etapie moze nie byc jeszcze go widac.Wyliczyl, ze to 5 tydz,4 dzien.Termin porodu na 11 lipca :tak:
Kazal na siebie bardzo uwazac bo jestem juz po jednym poronieniu.Nie wolno mi dzwigac, denerwowac sie i generalnie mam odpoczywac.Tylko jak to zrobic przy dwojce dzieci i prowadzeniu sklepu;-)
Zapisal Duphaston , ale glownie ze wzgledu na poprzednie poronienie, bo niepokojacych objawow na razie nie zauwazyl.Ogolnie super lekarz, tylko cena troche odstrasza- 150 za pierwsza wizyte.Zdjecie zamieszcze troche pozniej- jak znajde chwile na zeskanowanie.
Kurcze, ale sie rozpisalam
 
Efekt mojej dzisiejszej wizyty :-) - 6t4d i bijące serduszko :)

dsc00690a.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ale wam zazdoszczę dziewczynki! :-)
Sara- piękna "kropeczka" po pięknej siostrzyczce :-)
 
Dziewczynki dziękuję. :-)
nutella , no jest tylko jeden:sorry:, ale ja już mam jedno dzieciątko, a Ty się odrobisz za jednym zamachem i bilans wyrównany :laugh2:

emih nie masz czego zazdrościć, bo u Ciebie taka sama fasoleczka, po ślicznej siostrzyczce, a zdjęcie zaraz będziesz tu wklejać
Pozdrawiam
 
sliczna fotka:tak:

i ja wczoraj bylam na pierwszym usg, ale troszke za wczenie i widzielismy tylko prawidlowo rozwijajaca sie ciaze:tak:
wiek ciazy tak jak na suwaczku-wszystko prawidlowe, bardzo wczesna ciaza-jeszcze niewiele bylo widac;-) wyniki krwi i moczy bdb, ponowna wizyte mam na 26 listopada- wowczas i ja dostane foto:-)
 
Moja pierwsza wizyta jk pisałam w wątku głównym potwierdziła przypuszczenia że będę mamą oczywiście za wcześnie na USG :-p. ale i tak mi lepiej :-D. teraz kolejna czeka mnie 28 nie mogę sie jej doczekać po prostu chce aby był już 28 :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry