reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

Dobrze ze znacie przyblizone wagi swoch maluszkow, ja ide jutro i mam nadzieje ze cos sie dowiem.
 
reklama
wedlug dzisiejszego usg, mala wazy okolo 8 funtow czyli jakies 3.63 kg. Lekarz powiedzial ze nie bedziemy czekac do kocna zeby nie ryzykowac drugiego ponad 4kg dzidziusia i umowil mnie na wywolanie na 19 marzec (ptp 25.03) wiec jakies 6 dni wczesniej.
 
duza wlasnie panna, tylko ja za bardzo w te pomiary ich nie wierze, bo co sprzet to inaczej wychdzi. Zastanawialam sie wlasnie jakie pomiary z usg mialy dzieciaczki dziewczyn ktore juz urodzily, a jakie naprawde po narodzinach.
 
Julitte dokladnie, moj synek mial byc 3600 a urodzil sie 4135, a badali mnie usg dzien przed porodem. Dlatego mam nadzieje ze tutaj tez sie myla tylko w druga strone. WLasnie porownywalam fotki z pierwszej ciazy i z tej i bruch rozmiarem mam prawie taki sam, a i wagowo przytylam bardzo podobnie, tylko tym razem mam normalna ilosc wod, wtedy mialam bardzo malo.
A Twoj synek jeszcze dodatkowe 750g moze nadrobic w te 3 tygodnie.
 
Zdaję sobie sprawę z tego że może jeszcze sporo przybrać :)

A z tym usg to różnie bywa. Czytałam na jakiejś stronie, że trzeba brać pod uwagę +/- 500g, więc teoretycznie moje dziecko może ważyć zarówno 2300 jak i 3300. Spora zbieżność....
 
reklama
To co ja mam powiedziec jak wg usg moj synek ma juz prawie 3700? a tu pewnie jeszcze ze 2 tyg... nie wiem po kim on ma taka wage. no chyba ze te 500 g w dol bedzie :)
a nie wiecie od jakiej wagi dziecka robia cc?
 
Do góry