reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
z tego co ja się orientuje to od 4200 :))

Mi lekarka powiedziała że kiedyś to jak było ponad 4kg to było cc, a teraz są przypadki że nawet 5 kg i sn :szok:Makabra, wszystko pewnie zależy od szpitala. Mój mały u mojej gin na usg w 36t i 4d miał 3400, po wizycie trafiłam do szpitala i na drugi dzień miałam kolejne usg i tam wyszło 3200. Coś czuje że do 4kg może dojść.
 
Pisałam kiedyś na głównym wątku, że moja położna ze szkoły była na jakiejś tygodniowej konferencji bodajże w Poznaniu, na której jakiś pan profesor sławny (nie pamiętam nazwiska) mówił, że są nowe wytyczne i każda ciąża powyżej 4 kg powinna być rozwiązywana przez cc ze względu na możliwość wypadnięcia barków dziecka.
Ale podejrzewam, że zanim w każdym szpitalu będą tego przestrzegać, to minie sporo czasu.
I tam też mówili, że do cc będą stosować już tylko i wyłącznie znieczulenie podpajęczynówkowe.
 
Jak Igorek miał się urodzić to zważyli go i wyszło że będzie miał 4600 i mój lekarz od początku był za cc , ale ordynator się wahał i tak debatowali nade mną kilka dni:baffled::baffled:
Na szczęście zgodził się na cc bo to jednak strach że dziecku coś się stanie. Zwłaszcza przy takiej budowie ciała jaką mam ja.

W rezultacie ważył 4150:-)
 
Do góry