reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
Zmiana rozmiaruskanuj002001.jpg


to moje usg wykonane wczoraj:-) mojej małej fasolce bije już serduszko;)
 
Ja wczoraj byłam na USG niestety chwilowo nie mam skanera i nie mogę się pochwalić. Moja fasolka mierzy już 15 mm i słyszałam jak bije jej serducho. Jednak takie badanie to wielkie emocje. Mój mąż się wybrał ze mną i też oglądał z zaciekawieniem dzidziula:)

Mam pytanko jakie tętno mają wasze maluchy? Bo moje ma 167/min, czy to nie za dużo? Gdzieś przeczytałam ,że powinno mieć max 160- ale nie było to pewne źródło.
 
Ja jeszcze nie miałam pierwszego usg, jest jeszcze za wcześnie ale pani doktor kazała przyjść nam za tydzień. Miło zobaczyć jak nasza kruszynka będzie wyglądać;-) Pozdrawiam
 
A oto moja kruszynka 6tc i 6 dni :-D, serduszko pięknie biło :-D:-D:-D

 

Załączniki

  • DSC04826.jpg
    DSC04826.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 159
reklama
Do góry