reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - nasze małe październikowe Słoneczka

Ines

Mama Arusia(*) i Mariczki
Dołączył(a)
22 Styczeń 2005
Postów
5 366
Oto moje kochane Maleństwo! Jestem bardzo dumną mamusią ;D

11 tygodni i 5 dni (wg. USG 12 tygodni 0 dni)




A tu przybliżenie z małym opisem :)

 
reklama
Śliczne to Twoje maleństwo!!!
Ja też byłam dzis na USG i widziałam dzidziusia - pierwszy raz !!!!
Aż sie pobeczałam.....
Śliczny jest, fikał i skakał z gadości że widzi mamusie wyglądał podobnie jak Twój dzidziuś....śliczny
 
Mój dzidziuś też fikał :) Ledwo się Go pomierzyć dało :)
Jak masz zdjęcia to wklej swojego Maluszka! Po to założyłam wątek żeby tu USG nasze wklejać :)
 
Ooooo fajnie Ines że założyłaś nowy dział. Będziemy sobie oglądać nasze maleńśtwa. Ja już wklejałam w innym wątku swojego maluszka,ale skoro tu jest specjalne miejsce to jeszcze tu się powtórzę

11w2d





Na fotkach maluszek ma 48,2 mm
 
No wiec jestem po wizytce, wszystko przebieglo dobrze, zrobiono mi caly wywiad, skierowano na badania krwi, i oczywiscie mialam USG :) Malenstwo jednak spalo, nie chcialo sie wcale ruszac wiec musielismy czekac,az zachcialo mu czy jej sie obrucic na bok, wyglada na to ze jest to bardziej 11 tydzien i 1 dzien, ale w innej pozycji na 10 t. 5 dz......jednak to nei ma znaczenia dla nas....serduszko bilo i wsio bylo dobrze.
Polozna spytala mi sie czy chce okolo 12 tc wykonac USG genetyczne, jednak ja na to sie nie krece, nie chce uslyszec ze dziecko ma jakas wade genetyczna i czekac do 20 tc na kolejne usg genety.( bo tak tu jest), wtedy mozliwe sprawdzanie za pomoca strzykawki i igly wod plodowych-a z tym roznie to bywa. Dlatego wierze ze wszystko bedzie dobrze, i czekam na kolejna wizyte 9 maja.
Aha, dostalam od poloznej: zestaw gazetek, ulotek, przytulanke i smoczek, oraz kupony na sklepy ze znizkami od 10-20% ( co kraj to inaczej).
 
A tu moje malenstwo z dzisiaj :) ... macha do Was rączka .. najpierw potanczyl a na koniec pomachal ;D ... maly byczek juz z niego ... w ciagu 4 dni urosl 1 cm :)

im0003010ko.jpg


Ps. przepraszam za jakosc , ale zdjecie robione ze zdjecia .. a ja jestem "lewa" co do takich zdjec, mezus w pracy, a ja juz chcialam sie pochwalic swoja kruszynka ;D ;)
 
Paulina Anna uwazaj z tymi testami genetycznymi, ja sie na nie nie zgodzilam, bo polozna stwierdzila, ze moze dojsc do poronienia :-[

A tak poza tym, to sliczne malenstwa! ;) Ja tez wam cos wkrotce wkleje
 
Piękne te wasze dzieciaczki! :)
Ja już zdjecie mojego co prawda wklejałam w iinym wątku ale nie opuszcze okazji, żeby sobie jeszcze na maluszka popatrzeć. teraz już pewnie ma z 7 cm albo i wiecej ... :laugh:
 
reklama
Słonko cudowne to zdjęcie z USG 3 D :) W ogóle dziewczyny nasze wszystkie dzidziusie już takie duże i takie śliczne!!! Ciesze się że wątek się spodobal i że wklejacie zdjątka :) Będzie potem super pamiątka :)
 
Do góry