reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych Maleństw

reklama
dziewczyny ale wam fajnie ja jeszcze nie widzialam mojego dzidziusia bo nie dostalam skierowania ale jutro bede dzwonic do Instytutu Matki i Dziecka i tam sie zapisze do gina moze on mnie skieruje na usg slyszalam ze tam robia w 3D i slyszalam ze tam robia badania w 20tyg chyba czy z dzieckiem wszysko w porzadku czy nie ma zadnych wad
 
AMK ale fajny ten Twoj maluszek Jakie ma slodkie nozie...:-)
Mam nadzieje ze moj tez tak podrosl bo ostatnio mial tylko 1.5 cm co wskazywalo na poczatek 8 tyg. Znaczy ze szybciuchno rosna te nasze fasolki bardzo.
 
No to i ja przedstawię Wam mojego Bąbelka

11t6d
faf85239a37b288e.jpg


30bbda089e48a005.jpg
 
reklama
agatkaadziekuję za ciepłe słowa w kierunku mojego Maleństwa :-).
Twój Bąbelek oczywiście też śliczny :tak:

milla29 super zdjęcia usg :-) no i super Dzidziuś.

Ja na usg prenatalnym byłam wczoraj tj. 28 sierpnia. Maluszek ma 5,8cm, przezierność 0,1, widoczną kość nosową, dwie rączki, dwie nóżki, scalony kręgosłup, zamkniętą jamę brzuszną, żołądek, dwie półkule mózgowe, zdrowe, regularnie bijące serduszko no i małe "klejnoty" :-D:-p:-). Zdjęcia niestety nie mam bo nagrywaliśmy na płytkę :-).
 
Do góry