reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych malenstw

Frutisku bedzie napewno dobrze, gdyby cos było nie tak skierowali by cie do szpitala. Teraz jak pójdziesz do innej gin to pytaj,pytaj i pytaj, najlepiej spisz wszystko na kartce, oni od tego sa żeby ci wszystko wyjaśnić a ty to cos mi sie wydaje że skłonna do zadawania pytań nie jestes a później sie zamartwiasz.Wiec pytaj ile wlezie!!! ;D
 
reklama
Frutisku, na pewno wszystko bedzie dobrze!
Przeciez gdyby byla jakas sytuacja podbramkowa to nie wypusciliby Cie do domku! Nie denerwuj sie kochana!!!
 
No! moje dziecko waży juz 3993g!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o :o :o
dalej wisi głowa w dół co się juz nie zmieni, tętno jak najbardziej miarowe, wody -prwidłowa ilość ,łożysko II/III stopien dojrzałości a wiec już ciut ciut i może Mrówa wyskoczy na ten świat ;D
oby bo juz ledwo łaże!
 
No no ..Mada kawał bobaska z tej twojej Amelci jeszcze troche cierpliwosci i bedziesz ją miała przy sobie ;) pozdrawiam
 
dziś byłam na tym dokładniejszym usg z którego wynika
FHR(+) ruchy (+)ilość wód płodowych prawidłowa łożysko o I stopniu dojrzałości ??? chyba tu się pomylił bo wydaje mi się że powinno byc w II lub w III stopniu biometria
BPD 95 co odp.39 Hbd
FML 72 co odp. 37Hbd
AC 32.3 co odp 3000g
powiedział że jest wszystko wporządku tylko martwi mnie ta różnica 2 tygodni to te moje maleństwo jest chyba nie miarowe ?
 
reklama
Nic sie Mada nie przejmuj ja byłam w srode na usg moja mała wazy 3100 a wymiary to ma tak samo raz na 37 tydz niektore na 36 nawet..łozysko mam II stopien wody płodowe+ ruchy tez+ .....ponoc nie ma co sie sugerowac tymi wymiarami..pozdrawiam
 
Do góry