reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych malenstw

no kasia to ty masz już pewnie taki sporawy brzunio?
szybko ten czas leci :)
 
reklama
zgadzam sie w zastraszajacym tempie , pamietam jak na poczatku liczylam kazdy dzien ciazy .....juz 5 tygodni .....juz szesc a teraz za chwile zaczynamy 17 tydzien ;D cudne uczucie i brzuszek rosnie jak na drozdzach ostatnio , nie moge sie nadziwic ze tak wyskoczyl do gory ;D
 
A mi nie rosnie... :(

Tylko w pasie sie w nic nie mieszcze...

A ja ide na USG 10 marca, prywatnie, i bede miala zdjatka mojego malenstwa :D

I to bedzie juz poczatek 5 miesiaca :D
 
aga31 pisze:
no kasia to ty masz już pewnie taki sporawy brzunio?
szybko ten czas leci :)

no wiesz, że nie bardzo, wprawdzie sprawiłam sobie spodnie ciążowe, gdzie górna część to dzianina, są bardzo wygodne przynajmniej teraz na początku, ale poza tym to mieszczę się w większość moich poprzednich spodni, jedynie takie w ogóle nierozciągliwe są już ciasne
 
a mnie kurczak wywalilo praktycznie z dnia na dzien ;D juz jest widoczny i trudno go nie zauwazyc pod ubraniem , tylko jak leze na plecach to sie " wchlania " i wogole go nie widac ;D
 
A ja mam ochote na zrobienie dodatkowego usg za jakies dwa tygodnie... Jestem strasznie ciekawa swojego dzidziusia. No i mam rozne obsesje...
 
obsesje , wiem o czym mowisz joas ;) mnie ostatnio sie snilo , ze male nie chcialo sie urodzic bo bylo takie wielgachne i cieli mnie na zywca , obudzilam sie zlana potem ,
jedna z moich obsesji jest zamartwianie sie o wyglad malucha czy raczki i nozki sie dobrze rozwijaja i czy glowka jest ok , :( czy jest zdrowe , choc lekarz za kazdym razem uspokaja mnie ze wszystko jest ok ja i tak mam stracha ze cos przeoczyl
 
Cos Silunia piszesz o wywalaniu z dnia na dzien :)

No to od przedwczoraj mi sie bebzol zrobil, taki, ze nawet na lezaco widac i to konkretnie (zwlaszcza jak sie najem :) )

Silunie, na pewno lekarz nic nie przeoczyl :) i jest wszystko ok. Nie denerwuj sie bezpotrzeby :)

Ehh jak ten czas leci, a my juz Sylwia, po polowie czwartego miesiaca, jeszcze dwa tygodnie i piaty sie zacznie :)
 
wiem wiem karoo kochana , czyz to nie super uczucie ;D piaty miesiac to brzmi dumnie ;D koniecznie wklej zdjecia malenstwa jak pojdziecie na to usg , alez mnie korci , jak myslisz zgramy sie i urodzi nam sie to samo czy moze bedziemy miec parke ;D
 
reklama
Do góry