reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

USG Naszych maleństw...

siwucha12

mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Postanowiłam, że może póki nie mamy jeszcze brzuszków, to będziemy chwalić się zdjęciami usg naszych dzieci:-) Mam nadzieję, że spodoba Wam się ten wątek i będziecie wklejały fotki usg. Ja spróbuję zeskanować i wkleję swoje. Zapraszam do prezentacji...hihi

reklama
E

efilo

Gość
Ja nie będę chyba miała co wkleić, bo mój gin tylko video robi :-( Chyba że pójdę do innego. Myślałam nawet już o tym bo mam pod nosem bardzo dobrą przychodnię ginekologiczną i to na kase chorych.

niuni

Rozwiązania
0
ja się juterko wybieram

Dzagud

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
No to ja zaczynam galerię fotek:-). Mam nadzieję że uda mi się wkleić, bo z moim antytalentem może być różnie.

No to próbuję.

Dzagud

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Coś nie bardzo mi wyszło. Próbuję jeszcze raz.

siwucha12

Rozwiązania
0
Dzagud super fotki!! Duże już to Twoje Maleństwo;-) ja w przyszłym tygodniu wkleję mojej niuni fotki...

E

efilo

Gość
Mnie może też sie uda, ale to będzie długa operacja. Najpierw będę musiała przegrać z kasety VHS na DVD a potem po odtworzeniu na kompie zrobić printscreena :-D I co najgorsze najgorzej będzie z tym pierwszym fragmentem, bo nikt z moich znajomych nie ma video :-)

fantazja

mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a
Rozwiązania
0
Ja poki co nic nie wkleje, bo nie mam skanera. Ale pochwale sie Wam, ze mam nawet usg pecherzyka, z ktorego powstala dzidzia, bo mialam monitoring cyklu:-D
A jak czesto chodzicie na usg?
Ja pierwsze mialam w 7 tc a nastepne dopiero kolo 12:((((

E

efilo

Gość
A mnie jest ciężko powiedzieć bo już sama nie wiem w którym tygodniu jestem. :-(
Ale wg OM to byłam na przełomie 5/6 teraz na przełomie 8/9 i następne mam 2 grudnia, czyli plus 4 tyg.

reklama

Gośka

mamy czerwcowe 2007 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Nie mam zdjatka fasolki ale ma 2cm ,i serduszko bije:-D

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry