reklama

USG Naszych maleństw...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2007' rozpoczęty przez siwucha12, 4 Listopad 2006.

1. siwucha12

siwucha12 mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Postanowiłam, że może póki nie mamy jeszcze brzuszków, to będziemy chwalić się zdjęciami usg naszych dzieci:-) Mam nadzieję, że spodoba Wam się ten wątek i będziecie wklejały fotki usg. Ja spróbuję zeskanować i wkleję swoje. Zapraszam do prezentacji...hihi

2. efilo

efilo Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja nie będę chyba miała co wkleić, bo mój gin tylko video robi :-( Chyba że pójdę do innego. Myślałam nawet już o tym bo mam pod nosem bardzo dobrą przychodnię ginekologiczną i to na kase chorych.

3. reklama
  4. niuni

niuni mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja się juterko wybieram

5. Dzagud

Dzagud mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to ja zaczynam galerię fotek:-). Mam nadzieję że uda mi się wkleić, bo z moim antytalentem może być różnie.

No to próbuję.

6. Dzagud

Dzagud mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Coś nie bardzo mi wyszło. Próbuję jeszcze raz.

7. siwucha12

siwucha12 mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzagud super fotki!! Duże już to Twoje Maleństwo;-) ja w przyszłym tygodniu wkleję mojej niuni fotki...

8. efilo

efilo Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie może też sie uda, ale to będzie długa operacja. Najpierw będę musiała przegrać z kasety VHS na DVD a potem po odtworzeniu na kompie zrobić printscreena :-D I co najgorsze najgorzej będzie z tym pierwszym fragmentem, bo nikt z moich znajomych nie ma video :-)

9. fantazja

fantazja mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja poki co nic nie wkleje, bo nie mam skanera. Ale pochwale sie Wam, ze mam nawet usg pecherzyka, z ktorego powstala dzidzia, bo mialam monitoring cyklu:-D
    A jak czesto chodzicie na usg?
    Ja pierwsze mialam w 7 tc a nastepne dopiero kolo 12:((((

10. reklama
  11. efilo

efilo Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A mnie jest ciężko powiedzieć bo już sama nie wiem w którym tygodniu jestem. :-(
    Ale wg OM to byłam na przełomie 5/6 teraz na przełomie 8/9 i następne mam 2 grudnia, czyli plus 4 tyg.

12. Gośka

Gośka mamy czerwcowe 2007 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie mam zdjatka fasolki ale ma 2cm ,i serduszko bije:-D

Poleć forum