reklama

USG Naszych maleństw...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2007' rozpoczęty przez siwucha12, 4 Listopad 2006.

1. siwucha12

siwucha12 mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Postanowiłam, że może póki nie mamy jeszcze brzuszków, to będziemy chwalić się zdjęciami usg naszych dzieci:-) Mam nadzieję, że spodoba Wam się ten wątek i będziecie wklejały fotki usg. Ja spróbuję zeskanować i wkleję swoje. Zapraszam do prezentacji...hihi

2. efilo

efilo Gość

Ja nie będę chyba miała co wkleić, bo mój gin tylko video robi :-( Chyba że pójdę do innego. Myślałam nawet już o tym bo mam pod nosem bardzo dobrą przychodnię ginekologiczną i to na kase chorych.

3. reklama
  4. niuni

niuni mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

ja się juterko wybieram

5. Dzagud

Dzagud mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

No to ja zaczynam galerię fotek:-). Mam nadzieję że uda mi się wkleić, bo z moim antytalentem może być różnie.

No to próbuję.

6. Dzagud

Dzagud mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Coś nie bardzo mi wyszło. Próbuję jeszcze raz.

7. siwucha12

siwucha12 mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Dzagud super fotki!! Duże już to Twoje Maleństwo;-) ja w przyszłym tygodniu wkleję mojej niuni fotki...

8. efilo

efilo Gość

Mnie może też sie uda, ale to będzie długa operacja. Najpierw będę musiała przegrać z kasety VHS na DVD a potem po odtworzeniu na kompie zrobić printscreena :-D I co najgorsze najgorzej będzie z tym pierwszym fragmentem, bo nikt z moich znajomych nie ma video :-)

9. fantazja

fantazja mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

Ja poki co nic nie wkleje, bo nie mam skanera. Ale pochwale sie Wam, ze mam nawet usg pecherzyka, z ktorego powstala dzidzia, bo mialam monitoring cyklu:-D
    A jak czesto chodzicie na usg?
    Ja pierwsze mialam w 7 tc a nastepne dopiero kolo 12:((((

10. reklama
  11. efilo

efilo Gość

A mnie jest ciężko powiedzieć bo już sama nie wiem w którym tygodniu jestem. :-(
    Ale wg OM to byłam na przełomie 5/6 teraz na przełomie 8/9 i następne mam 2 grudnia, czyli plus 4 tyg.

12. Gośka

Gośka mamy czerwcowe 2007 Fan(ka)

Nie mam zdjatka fasolki ale ma 2cm ,i serduszko bije:-D

Poleć forum