reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

USG Naszych maleństw...

siwucha12

mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
Postanowiłam, że może póki nie mamy jeszcze brzuszków, to będziemy chwalić się zdjęciami usg naszych dzieci:-) Mam nadzieję, że spodoba Wam się ten wątek i będziecie wklejały fotki usg. Ja spróbuję zeskanować i wkleję swoje. Zapraszam do prezentacji...hihi

reklama
E

efilo

Gość
Ja nie będę chyba miała co wkleić, bo mój gin tylko video robi :-( Chyba że pójdę do innego. Myślałam nawet już o tym bo mam pod nosem bardzo dobrą przychodnię ginekologiczną i to na kase chorych.

Dzagud

Miasto
Warszawa
No to ja zaczynam galerię fotek:-). Mam nadzieję że uda mi się wkleić, bo z moim antytalentem może być różnie.

No to próbuję.

siwucha12

Dzagud super fotki!! Duże już to Twoje Maleństwo;-) ja w przyszłym tygodniu wkleję mojej niuni fotki...

E

efilo

Gość
Mnie może też sie uda, ale to będzie długa operacja. Najpierw będę musiała przegrać z kasety VHS na DVD a potem po odtworzeniu na kompie zrobić printscreena :-D I co najgorsze najgorzej będzie z tym pierwszym fragmentem, bo nikt z moich znajomych nie ma video :-)

fantazja

mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a
Ja poki co nic nie wkleje, bo nie mam skanera. Ale pochwale sie Wam, ze mam nawet usg pecherzyka, z ktorego powstala dzidzia, bo mialam monitoring cyklu:-D
A jak czesto chodzicie na usg?
Ja pierwsze mialam w 7 tc a nastepne dopiero kolo 12:((((

E

efilo

Gość
A mnie jest ciężko powiedzieć bo już sama nie wiem w którym tygodniu jestem. :-(
Ale wg OM to byłam na przełomie 5/6 teraz na przełomie 8/9 i następne mam 2 grudnia, czyli plus 4 tyg.

reklama
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
anio0 Wymiary i waga naszych Maleństw według USG Dzieci urodzone w grudniu 2016 41
Asiula24 Fotki USG naszych kropeczek, fasolek, maleństw itd :) Dzieci urodzone w maju 2015 272
M Zdjęcia z USG naszych maleństw Dzieci urodzone w lipcu 2011 630
AMK USG Naszych Maleństw Dzieci urodzone w marcu 2008 159
M Zdjęcia pierwszego USG naszych Maluszków :) Pokażmy je tu na forum Ciąża, poród, połóg 10
Ewusia12 Zdjęcia- Usg, brzuszków, naszych dzieci Marcowe mamy 2018 10
ewelak Wizyty u lekarza, zdjęcia z USG naszych maluszków Dzieci urodzone w lipcu 2015 425
Kinia1 Zdjęcia USG naszych maluszków Staraczki 2013 w ciąży 30
Marcelinaa Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....) Dzieci urodzone w czerwcu 2013 5332
Ania_789 Zdjecia naszych grudniowych Maluszkow (USG i nie tylko) Dzieci urodzone w grudniu 2012 186
T Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....) Dzieci urodzone w listopadzie 2012 643
sergeevna Relacje z wizyt u lekarza, zdjęcia USG i zdrowie naszych Skarbów Dzieci urodzone w grudniu 2011 649
Oli.B Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....) Dzieci urodzone w sierpniu 2011 5197
K Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG Archiwum mam styczniowych'11 1318
Mysza84 Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow Dzieci urodzone w listopadzie 2010 2116
E Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:)) Archiwum mam wrześniowych'10 498
kiniusia Zdjęcia USG Naszych dzieciątek :))) Dzieci urodzone w sierpniu 2010 1199
K Zdjęcia naszych kruszynek z USG Archiwum mam sierpniowych 259
megi24 Zdjęcia USG naszych dzieciaczków Dzieci urodzone w kwietniu 2009 54
iwonka2006 USG piewrsze fotki naszych malenstw Dzieci urodzone w maju 2008 139
Doticzka Pierwsze zdjęcia USG naszych dzidziusiów:) Dzieci urodzone w grudniu 2007 132
sylwia31 Zdjęcia Usg Naszych Pociech Dzieci urodzone w sierpniu 2007 3
martula25 usg naszych pociech Dzieci urodzone w lutym 2007 327
P USG naszych Pociech Galeria brzuszków 203
P Zdjęcia USG naszych Pociech. Zapiski archiwalne listopadówek 54
Elżbietka USG naszych Słoneczek :)+interpetator skrótów USG Dzieci urodzone w styczniu 2007 348
kate_less Galeria zdjęć USG naszych dzieciaczków.... Dzieci urodzone w grudniu 2006 215
pati80 USG naszych malenstw Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 587
G Usg prenatalne Ciąża, poród, połóg 2
N USG i brak zarodka Ciąża, poród, połóg 23
A Brak noska na USG Potrzebuję porady 22
M Beta HCG 3300 - za dwa dni pierwsze usg, będzie coś widać? Staramy się 6
Z usg dopochwowe Ciąża, poród, połóg 3
W Skulone dziecko na usg Ciąża, poród, połóg 8
Nika_Ika Usg Potrzebuję porady 8
P Usg Ciąża, poród, połóg 5
Z Płeć dziecka na USG Potrzebuję porady 45
R Wielkość zarodka na usg Ciąża, poród, połóg 31
MamamaK Usg 17+4 Wrześniowe mamy 2021 2