reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych maleństw...

dziewczyny ja od paru dni tez czuje nisko takie majstrowanie,ktore niepowiem czasem zaboli,pytalam sie mojego tatka,stwierdzil ze jesli krotko trwa i w niedlugim czasie mija to calkiem normalne na tym etapie ciązy,wiec musimy przetrzymac

a swoja droga to strasznie denerwują mnie noce,wstawanie co 1-2 godz i pomimo nie bardzo duzego brzucha przekrecanie jak wieloryb czasem do pasji mnie doprowadza:-D:-D
 
reklama
Ok Dziewczyny dzieki za info... Szopka no u mnei tez jeszcze nie czas wiec niech sobie z tym ustawianiem poczekaja :-D

Dorotko, ja mam tak ze zanim zasne to kibelek musze zaliczyc jakies od 4-6 razy...koszmar - potem nie raz sie w nocy budze i ...taaak mi sie nie che....ale dawaj - wedrowka do lazieneczki - ach meczace.:tak:
 
a swoja droga to strasznie denerwują mnie noce,wstawanie co 1-2 godz i pomimo nie bardzo duzego brzucha przekrecanie jak wieloryb czasem do pasji mnie doprowadza:-D:-D


...na moje wielorybie przewracanie się na łóżku mąż się przebudza...tyle zamieszania tym robię...no ale jak inaczej mam z takim bagażem się przeturlać na drugi bok...:-D :-) :tak: ;-) :-) ;-)
 
Achh te malenstwa to pomyslowe... :-Dja czuje jakby mala majstrowala gdzies przy szyjce i to bardzo - boliiii - tak od wczoraj co sie obudzi to mnie gdzies tam lap i cierp matka - nie wiem co ona tam prubuje zrobic gdzies lapsko wepchala pewnie i tam nim majsterkuje - szopka ciebie tez tak bolalo jakby ktos w srodku za macice lapal albo kul???:confused:

Kurcze ja też czasami cos takiego odczuwam właśnie majstrowanie, ale to tylko chwilkę trwa więc można wytrzymać:tak: .
 
Dziewczynki to uczucie tak jak pisała Dorotka to normalne na tym etapie bo dzidzie coraz cięższe i mocniej na szyjkę cisną, ale nie ma się czym przejmować jeśli wasze szyjki do tej pory dobrze trzymały i nie towarzyszą temu szczególnie liczne skurcze :tak:
 
reklama
Wiecie, ja niby wielkiego brzucha nie mam - a przekręcenie się na drugi bok to mega wyczyn :eek: Małż mówi, że potrafię stękać i kwękać przez sen zanim mi się w końcu uda :eek:
A te cholerne przeszycia bólowe w dole brzucha to też mogą być "zastrzyki" hormonów umożliwiających kościom i stawom rozejście się do porodu. Szału nie ma - potrafi zgiąć w pół :baffled:

Szopka trzymasz się? Mały nie majstruje gdzie nie trzeba?
 
reklama
Do góry