reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych Pociech

Pola USG 3D robia w trzech terminach miedzy 11-14 tygodniem .. miedzy 18-23 tygodniem i miedzy 28-32 tygodniem ( oczywiscie jak sie nie myle) ... w tych okresach podobno najlepiej wszystko widac i wrazie czego wykluczyc jakies wady genetyczne ....
czekamy na fotki z USG 3D ;)

Agutka Twoja corcia jest slodka :)
Karola maluszek znakomity :)
 
reklama
Pola,slicznie dziekujeMY wraz z Zuzia. :D Nie mam pojecia dokladnie w jakich terminach robia 3D... Jak bedziesz dzwonic i sie rejestrowac,to sie zapytaj. :)

MoniQa,hyhy dziekujeMy. :D Ja z checia bym ta slodkosc schrupala,hihhi. ;)
 
mój synuś w 13 tygodniu
fasolka01a7mg.jpg

a tak w 22 tygodniu
manuel1a6gu.jpg
 
Ładne te wasze dzidziulki w brzuszkach, ja niestety nie mam takiej pamiątki, ale za to mam już zywą Majeczkę przy sobie. Pozdrowionka dla wszystkich przyszłych mamuś ;D ;D ;D
 
Nawet nie wiedzialam, ze tu jest osobny watek ze zdjeciami z USG.
Wklejam zatem fotki naszej coreczki:

12 tc:
334rlfn.jpg


2mg6nug.jpg


24 tc:
4fu9g7d.jpg


302uumw.jpg


 
reklama
Do góry