reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych Słoneczek :)+interpetator skrótów USG

MONIKA na pewno masz rację, jestem więc dobrej myśli i wierzę, że maluszek zacznie w odpowiednim momencie ssać cyca :tak:
I Twój też oczywiście.
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź ;-)
 
reklama
hej dziewczyny wiecie moze cos na temat ilosci wod plodowych, w necie znalazlam info tylko dotyczace skali w cm i za bardzo nie umiem tego odniesc do siebie, u mnei AFI wyszlo 70. nie wiem co to oznacza, moze Wy cos wiecie?
 
Karlam wiem,że mierzy się wody w centymetrach, jak jest za mało-małowodzie to poniżej 5cm, za dużo-wielowodzie powyżej 17cm, ja mam 8cm.Jak jest małowodzie i wielowodzie to niedobrze, powinno być ich w sam raz.
 
Ja mam 12 cm i mam w normie. Też szukałam informacji na ten temat i niewiele się doszukałam. No ale u Ciebie to faktycznie jakiś inny przelicznik jest, więc się nie denerwuj.
 
Karlam no to Tobie pewnie podano w milimetrach:tak:lekarz by powiedział przecież jakby było coś nie tak.
 
Ja mialam na ostatniej wizycie 12 cm. Ale wiem, że jakbyś miała za mało wód Karlam, to lekarz kazałby ci się zgłosić na oddział. Moja siostra miala ubywające wody (nie chciały jej się odtwarzać) i po kilku dniach obserwacji wywoływali jej poród. Urodziła Melcię na przełomie 37-38 tygodnia. Mała była zdrowiutka, ale lekarze woleli nie ryzykować. Także Karlam nie martw się na zapas, na pewno wszystko jest u was dobrze :tak:
 
reklama
Do góry