reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG piewrsze fotki naszych malenstw

A OTO JAK MOJE KOCHANE DZIECIĄTKO POKAZAŁO DOWODY NA POTWIERDZENIE SOJEJ PŁCI O KTÓRE TO POPROSILIŚMY LEKARZA A I ONA CHETNA BYŁA JAK WIDAC NA ZAŁACZONYM OBRAZKU:-D
 
reklama
kathy ja niewidze wez wytlumacz dokladniej :zawstydzona/y:niewiem ale moich zdjec z usg tez malo ktow wiec co i gdzie a my z mezem to wiemy nawet po kim nosek bedzie mial :-D ale to chyba normalne
 
kathy ja niewidze wez wytlumacz dokladniej :zawstydzona/y:niewiem ale moich zdjec z usg tez malo ktow wiec co i gdzie a my z mezem to wiemy nawet po kim nosek bedzie mial :-D ale to chyba normalne


Na pierwszym zdjeciu jest buźka -profil ,nosek po tacie oczywiscie (ja tez na wszych zdjeciach sie przygladam chwile zanim wiem co gdzie do czego:baffled:)A jak nie widzisz to powieksz sobie .

A to drugie specjalnie przekreciłam aby było widac te ustka:-Dprzyjrzyj sie dokładnie a napewno dojrzysz tak jak patrzysz najlepiej widac -sa duze mają ładny kształt-po mamusi :-Dpowieksz sobie może zobaczysz .Na tym zdjeciu sa tez inne cienie i moga przyćmiewac zdjecie ale to jakies taki ecienie tylko a usta sa powiekszone i nosek tylko widac i te usta pod nim spójrz naprwde dobrze widać -a gin z podziwu nie mógł wyjs ,az ta fotkę sporządził:laugh2::laugh2::-p.
No myślę ,że sie dopatrzysz może.......
 
iwonka2006, naprawde???? Ale mi sie milo zrobilo , wszyscy mowia ze caly tata w koncu dobrze uslyszec prawde czyli ze cala mama ;-)
 
reklama
Do góry