reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG piewrsze fotki naszych malenstw

reklama
Czesc Dziewczyny:)
A to moja mała kruszynka :-) Juz teraz jestem z niej bardzo dumna, USG robione w ósmym tygodniu, jestem ciekawa czy to chłopiec czy dziewczynka:)
 
No to najwyższy czas pochwalić się moim puchaciątkiem mam nadzieję że wystarczająco widać jak moja kruszynka rośnie a ja pękam normalnie z dumy:-):-):-):happy2::happy2: na pierwszym zdjątku to 7t1d a na drugim 8t4d:-):-)
 

Załączniki

  • 7t1d.JPG
    7t1d.JPG
    125,5 KB · Wyświetleń: 146
  • 8t4d.JPG
    8t4d.JPG
    158,2 KB · Wyświetleń: 136
Juz sie chwalilam w glownym watku, ale wklejam gdzie jego miejsce, oto moja "Niespodzianka" w 11stym tygodniu, 45 mm --->

Jakie sliczne lapki ma, nieprawdaz? :-)
 
nio to więc ja też się chcę pochwilić naszym szczęściem

usgfe3.jpg


zdięcie to było robione w 6 tygodniu i dzidziuś miał zaledwie 13mm :-)
wczoraj byłam na kolejnym usg 10 tydzień ale nie dostałam zdięcia :no: na wczorajszym usg dzidziuś ma już rączki, nóżki, mocno bijące serduszko i ma już 4 cm :tak::tak: kolejna wizyta za 3 tygodnie i napewno wezmę zdięcie więc wkleję ;-)
 
reklama
Do góry