reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG piewrsze fotki naszych malenstw

No u mnie będzie 16-17 tydzień (według USG) jak pójdę na wizytę i już nie mogę się doczekać kiedy poznam płeć.:-)
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży termin miałam na 16.04 a płeć poznałam 28.11. To był 20 tydzień. Teraz wizytę będę miała 5.12 i będzie 16 tydzień. Ciekawe czy będzie juz coś widać? Jak myślicie kiedy lekarz może rozpoznać płeć?
 
magdalena25 - wizyte mam 6 grudia ;-) więc się zastanawiam czy będzie już coś widać a to będzie 16 tygodzień :tak: bo kolejna wypada 27 grudnia ale nie wiem czy mój gin nie będzie miał wolnego :-:)confused:
 
Hejka kobitki. Bardzo dawno sie nie odzywalam bo nie mam chwilowo netu. w zeszlym tygodniu bylismy u gina i ten zobaczyl ze miedzy nozkami nasze malenstwo ma "dodatkowy narząd" a przedwczoraj mielismy robione usg genetyczne a wiec duzo dokladniejsze (u maluszka wszystko na miejscu) i lekarz ktory robil to USG potwierdzil ze bedzie chlopak. Nasz synek bardzo wspolpracowal i mamy slicznie nagrane jego "klejnociki" na filmie :-) Pozdrowionka.
Nie spodziewalismy sie ze az tak szybko dowiemy sie plec- w pierwszej ciazy dowiedzielismy sie dopiero po 20 tygodniu.
Laski- tu pytanie pytam do mamus ktore juz maja dzieci- czujecie juz ruchy? Ja od kilku dni bardzo dobrze czuje fikolki naszego malca- najczesciej wieczorem jak spiewam corci kiedy ją usypiam i jak leze juz w lozku.
 
basiek3 gratuluje :)
ja w sumie nie wiem czy chce znac plec przed porodem.wydaje mi sie ze plec dziecka to najwieksza niespodzianka i sie zastanawiam czy poznac ja wczesniej?
zdjecia z usg wkleje pozniej bo na razie maja za duzy rozmiar i nie umiem tego zmienic
 
hehe, no ja sie juz chwalilam na glownym ;-) bardzo wyraznie bylo widac klejnociki mojego drugiego synusia na wczorajszym USG :-D
ale wszystko zalezy od ulozenia dzidziola, nasz byl akurat centralnie frontem do nas i machal nozkami na boki ;-) bezwstydnik jeden!
i potem pod roznym katem ogladalismy, no do tego stopnia, ze az stracilam wiare w dziewczynke do reszty ;-)

ale najwazniejsze, ze mlodziez zdrowa i zadowolona, i duza :-D
 
reklama
Gratuluje pierwszym dwom chlopaczkom majowym! Ale gdzie fotki kochane majoweczki??? Pokzac nam tu szybko.

mm81 tu jest strobnka do szybkiego zmniejszania zdjec do forum.Jak bede miala chwilke to powiem ci jak inaczej zmniejszyc zdjecia. ImageShack® - Hosting
Kliknij w przegladaj wybierz zdjecie i poniej w host it pokaza ci sie kody do pobrania ,ty kopiuj ten drugi zaczynajacy sie od [url .... i wklej go w posta i gotowe :)
 
Do góry