reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg- płeć dziecka

moj gin mowi ze to chlopczyk - ale na tym zdj to na chlopczyka mi nie wyglada

2.jpg


na filmiku widac cos miedzy nozkami,ale jakos tak dziwnie nie wychodzi z jajeczek tylko od nozki z boku - dlatego tez poki co mam nadzieje na dziewczynke
 
reklama
gosiaczku, ja mam bardzo podobne zdjęcie z USG i urodził się synek :tak:.
Pamiętam, jak ginekolog mówił że na USG narządy płciowe zewnętrzne chłopca wyglądają jak ślimak, zobacz dokładnie jak na Twoim zdjęciu.
Ale wiadomo że na 100% będzie wiadomo dopiero po porodzie, więc życzę z całego serca dziewczynki:-)!
 
ja podczas ciazy mialam 2 usg (mieszkam w uk) pierwsze w 12 tyg ciazy,a drugie w 20,to na tym drugim sama zapytalam sie czy widac plec dziecka.Polozna powidziala mi,ze na 80%b dziewczynka. Potem bylam w Polsce i poszlam prywatnie zrobic usg,lekarz powiedzial,ze nigdy nie ma 100% pewnosci,ale w moim przypadku daje 99,9% ze coreczka i jest mala Nadia;)
 
Mam do Was pytanie, jutro jadę na usg 4d. Powiedzcie mi czy na USG lekarz się pyta czy chcecie znać płeć dziecka, czy trzeba samemu się zapytać czy widać?

nas lekarz zapytał czy chcemy znać. oczywiśćie chcielismy, wiec powiedział, ze na 80% kobitka :)) no i mamy córę :) to było w 12 tc i 3 dniu
 
gosiaczek to jest ewidentny siusiaczek;)ale mi sie zrymowalo;):-Dwkleje zdj z usg mojego kubusia to sama stwierdzisz ze to chlopczyk;)ja o jego plci dowiedzialam sie dopiero w 6 miesiacu bo ciagle chowal tego swojego robaczka i nie bylo wiadac doklanie;/ale wkoncu lekarz oznajmil :''KULE!MA KULE!BEDZIE CHLOPIEC!'' hehehe
I0000004.jpg
 
Ostatnia edycja:
Lekarz zazwyczaj sam pyta czy chcecie znać płeć. Ja teoretycznie będę miała synka, ale nasłuchałam się już tyle historii, że np. dziecko miało być chłopcem, a urodziła się dziewczynka, że boję się nastawiać, bo potem może przyjść lekkie rozczarowanie jak już się zacznie w brzuszku mówić po imieniu do dzidziusia itp..
 
Mi lekarz w obecnej ciąży w 12 tygodniu powiedział,że będzie dziewczynka,bo... wg wiedzy czysto teoretycznej jeżeli to co jest między nóżkami odstaje do góry to będzie chłopiec jeżeli na dół to dziewczynka.U nas bardzo dobrze było widać,że odstaje w dół i będzie dziewczynka na 100%.Sprawdzałam zdjęcia usg z pierwszej ciąży również to między nóżkami było w dół :) i urodziła się córeczka :)
 
reklama
Ja dowiedziałam się niechcący nie byłam zupełnie na to przygotowana a tu masz. Na jednym z usg jakie robił mi ohydny owłosiony lekarz w szpitalu powiedział "będzie chłopak" nie pytając mnie o zdanie czy znam pleć? lub czy chcę ją poznać?. Po prostu powiedział i już a mi nie było do śmiechu bo zaskoczona byłam tą bezuczuciową wypowiedzią. Ale w sumie to później cieszyłam się że wiem bo nawet liczyłam że będzie chłopczyk.
 
Do góry