reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg- płeć dziecka

wydaje mi sie,ze lekarz powinnien zapytac rodzicow czy chca znac plec dziecka,bo nie kazdy ma ochote wiedziec wczesniej. No ale nie wszystko jest tak jak bysmy chcialy.Wazne,ze dziecko zdrowe:)
 
reklama
A to na potwierdzenie, że bedzie synek:-)
 

Załączniki

  • img009.jpg
    img009.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 1 877
oto zdjęcie mojego synka zrobione w 23tc- dopiero wtedy raczył nam pokazać co skrywa między nóżkami. Ale na taki widok warto było czekać ;-)
 

Załączniki

  • IMAG0099.jpg
    IMAG0099.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 1 432
dziewczyny lekarz powiedział że płeć powie mi w 20 tyg., ale mnie zżera ciekawość. czy na takim usg coś widać czy to jeszcze za wczesnie???


M_1.jpg
 
Powinien spytać czy chcecie wiedzieć albo sama powiedz ,ze nie chcesz znać płci, wszystko zależy od lekarza i rozmowy podczas usg ,bo często same narzucamy ten temat np czy już widać itd..
 
Ostatnia edycja:
hej mamusie;) no z tym potwierdzaniem płci bywa różnie :) u mnie od 6 miesiaca mowil ze dziewczynka a tu 9 miesiac 2 tyg do porodu przez cc a on mi mowi ze to chlopiec;)
 
reklama
FSCN1823.jpg

dziewczyny lekarz stwierdził w 17 tyg czy chcę koniecznie wiedzieć, spojrzał między nogi i stwierdził że nic tam nie widzi i chyba 2 dziewczynka. ale na potwierdzenie nic nie pokazał. na tym etapie narządy są podobne i może się zmienić. dał mi zdjęcie na którym coś tam zauważyłam ale co zwykły laik może stwierdzić... może wy się znacie
 
Do góry