reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg- płeć dziecka

Ja nie potrafię nic zobaczyć na zdjęciach USG, nigdy nie wiem czy to może być chłopiec czy dziewczynka. Daj znać jak już będziesz wiedziała.
 
reklama
Ah, ja przy pierwszej ciąży miałam zapewnienie od kilku lekarzy, że urodzę chłopca, ale czułam, że to dziewczynka. I urodziła się dziewczynka! Teraz mam na odwrót -mam zapewnienie, że to dziewczynka, ale po cichu chyba mam nadzieję na synka :)
 
Moja mama zawsze mówiła- nieważne co będzie, ważne żeby było zdrowe :) I na pewno nie można odmówić prawdziwości temu stwierdzeniu. Ja jednak chciałam znać płeć dziecka wcześniej i nie żałuję decyzji. I nawet obyło się bez niespodzianek, hehe. :)
 
Raczej po 2 miesiącach będziesz mogła zobaczyć ale wiesz jak to jest to wszsytko zależy od tego jak się ułoży dzidziuś czy pokaże czy też nie...
 
reklama
Do góry