reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Usg- płeć dziecka

Temat na forum 'Galeria brzuszków' rozpoczęty przez pscolamaja1, 14 Lipiec 2009.

1. alkrysiak

alkrysiak

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Co znaczy ogromna granica błędu? Ile znacie dzieci, które urodziły się o odmiennej od przewidywanej płci?

2. SzczęśliwaCiężarna

SzczęśliwaCiężarna Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A u mnie jak byś oceniła jeśli można wiedzieć? [​IMG]

3. reklama
  4. Annna30

Annna30 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    Witam, mi lekarz przy pierwszej ciąży powiedział przez przydek, ale my chcieliśmy wiedzieć od razu bo miałam wielką frajdę z kupowania rzeczy na początku niebieskich później rożowych :) (przy drugiej ciąży to ja wypytywałam czy dziewczynka :) a bardzo dobry lekarz już od 2 wizyty potwierdzał aż do końca. Jeśli chcecie wiedzieć, a lekarz nic nie mówi to po prostu zapytajcie ;) każdy lekarz jest inny :)

5. Annna30

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    To wszystko zależy od lekarza bo są "specjaliści" i specjaliści. Mój lekarz bardzo szybko poprawnie nam powiedział zarówno przy pierwszej ciąży jak i drugiej w usg trdycyjnym :)

6. GoJ

GoJ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    15
    Moim zdaniem dziewczynka jeśli to co widzę to tzw. wyrostek płciowy :) ale ja nie ginekolog :D

U Nas za pierwszym razem nie pytał. Za drugim razem pytała, teraz "IDIOTA" nie zapytał, powiedział od razu, że córka, po chwili, że chyba jednak chłopak czym mnie totalnie wkurzył. Ja wiem, że nie ma 100% pewności, ale jak już lekarz nie jest pewien to po co w ogóle mówić cokolwiek skoro pacjentka się nie dopytuje??? wrrr!
    Za pierwszym razem już koło 14tc wiedzieliśmy, że chłopiec, bardzo ładnie mu sterczał wyrostek czego nie wstydził się w pełnej krasie pokazać, a potem już tylko potwierdzano, nam tę wiadomość i urodził się chłopiec. Ja marzyłam o pierworodnym więc cieszyłam się jak nie wiem, w ogóle w tedy nie brałam pod uwagę, że mogę być w ciąży z córką ;)
    W drugiej młody długo nie pokazywał tego co ma między kopytkami, ale w połówkowym badaniu na koniec Pani doktor zapytała czy chciałabym znać płeć, odpowiedziałam, że jasne, powiedziała, że chłopiec w jej odczuciu na 99% i urodził się nasz mały brzdąc męski numer dwa. Było mi obojętne chłopak czy dziewczyna, córka fajnie bo parka, chłopiec fajnie bo młodszy brat a wiadomo "braci się nie traci" ;)
    A teraz mało nie umarłam z radości jak usłyszała "córka" a potem, że chyba jenak nie to jakoś tak.... dziwnie trochę rozczarowanie, ale nie dół Mariański jakiego się po sobie spodziewałam gdy usłyszałam , że jednak może chłopiec... więc chyba jestem całkiem psychicznie gotowa na jakąkolwiek płeć. Najważniejsze, że młode wg USG jest zdrowe.

Co do wiarygodności - przypadek z przed wczoraj dosłownie. Mama kolegi syna właśnie urodziła śliczną córeczkę, cukiereczek normalnie, ale całą ciążę na każdym USG słyszała, że chłopiec :) więc była mocno zdziwiona po porodzie :) ot wiarygodność sprzętów i lekarzy :D to trochę jak z chińskim kalkulatorem płci, wielu osobom w tym i mnie się sprawdza, ale jednak nie zawsze i nie wszystkim.

7. MalaMi1990

MalaMi1990

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A u mojego dzidziulka cos widzicie ? ;)

Załączniki:

8. Ewkaa_88

Ewkaa_88

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ja wolę niespodziankę :) ciuszki i pokoik w neutralnych kolorkach i jest bajka :) chociaż czuję że będę miała córeczkę

9. Annna30

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    Twoje dziecko się ustawiło bokiem (i to mało wyraźne), a na drugim tylko główka :). Potrzebny jest krok ;).

10. reklama

Poleć forum