reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg- płeć dziecka

pscolamaja1

Aktywna w BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2009
Postów
78
Mam do Was pytanie, jutro jadę na usg 4d. Powiedzcie mi czy na USG lekarz się pyta czy chcecie znać płeć dziecka, czy trzeba samemu się zapytać czy widać?
 
reklama
mój lekarz zapytał czy chcemy znać płeć i pytał jeszcze na 2 kolejnych wizytach jak juz na 99% był pewien , my oczywiście chcieliśmy wiedzieć:-). Ale sam z siebie nie powiedziałby bo jak stwierdził nie kazdy sobie tego życzy.
 
hej
ja jestem już w ...... na paseczku widać.... i jeszcze nie wiem:-(
ale idziemy pod koniec lipca i podglądniemy naszego dzidziusia:tak::tak::tak::tak:
znacie moze we wrocku jakiś dobry gabinet?? bo moj gin na urlopie i musze isc prywatnie
 
Na USG lekarz pytał co byśmy chcieli mieć i że to troszkę za wcześnie na poznanie płci. Ja osobiście chciałabym córkę, bo syna już mam, ale jak będzie chłopczyk to przecież nie wyrzucę go na śmietnik, tak samo będę kochała jak bym miała córkę, najważniejsze żeby było zdrowe.
Na USG aż się popłakałam, emocje dały górę, lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowości, więc jestem szczęśliwa.

Bardzo chciałam wiedzieć czy syn czy córka, ale wczoraj wieczorem z mężem stwierdziliśmy że dobrze że nic nie widać było na USG i jednak chcemy żeby była to niespodzianka. Nie wiem jak wytrzymam tyle czasu, ale jakoś muszę :)

Pozdrawiam Was gorąco
 
eedytka polecam ci femine w lubiniu <lubin>
Za usg 3d i przepływy płacisz 200zł.I jest tam wspaniały lekarz ktory przeprowadza ci te usg.Naprawde polecam.Jak cos to pisz na prv podam ci dane.I napewno wtedy dowiesz sie czy córeczka czy synek.
Ps.a co bys chciala miec?:happy2:

NO wlasnie ja jestem ciekawa tej feminy w lubinie !!!!!
Napisz mi na priv namiary do lubinia!!!! Please :)
MIeszkam jakies 30 km i intensywnie mysle nad zrobiieniem sobie usg trojwymiarowego :)
Czy dostajesz foty dzidzi i filmik nagrany na dvd w tej cenie ??? Prosze o info !

Aha czy dostalas opis przeprowadzonego usg ???? Tak co bym mogla pokazac mojemu ginowi w razie czego ???
 
Ostatnia edycja:
Mam do Was pytanie, jutro jadę na usg 4d. Powiedzcie mi czy na USG lekarz się pyta czy chcecie znać płeć dziecka, czy trzeba samemu się zapytać czy widać?
. .
mNie pytał lekarz czy chcemy znac plec już czy nie gra roli .

Achh ja mialam z moją Zuzią że ona miala byc chlopcem 10 dni przed porodem okazalo sie ze to dziewczynka ;] dobrze ze nie miala kupionych ubranek i mebelek bo trzeba było by wszystko to oddawac .. Pozdro
 
Trotsky held the ketchup bottle in his hand and dispensed some of the thick sticky red paste into the bend of his plate, before picking a fire, dipping it in the tomato ketchup and plucking it into his mouth, while saying:
 
Mojemu lekarzowi prowadzącemu nie udało się zobaczyć płci (mała się wstydziła;p), ale musiałam sama o nią spytać.
I to samo miałam na USG przesiewowym właśnie w Feminie w Lubinie^^ Chodzę tam do doktora Kazziego, ale 1 USG przesiewowe robił mi dr. Pańszczyk, a drugie pani dr. Wojtasik (Wojtasuk?, jakoś tak), bardzo dokładna pani dr. jednak ona także sama nie podała mi płci, dopiero gdy spytała czy mam jakieś pytania to odpowiedziała na moje dotyczące płci a potem pokazała mi zdjęcie;)

joanna82 na USG dostajesz filmik nagrany na płycie dvd bądź cd (nie pamiętam dokładnie), do tego zdjęcia, wyniki pomiarów i tym podobne do pokazania dla gina, wiem bo moja siostra miałam tam właście 3d;) Ja dopiero na ostatnie USG mam zamiar wybrać właśnie 3d;)
 
reklama
Do góry