reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG połówkowe - profil twarzy

Dziękuje bardzo za słowa otuchy. Właśnie marzec to taki miesiąc ze mam aż 3 badania USG :). Zobaczymy co powie moj lekarz pod koniec marca. Ty również trzymaj się ciepło 😊
 
reklama
Ja pamiętam, że spokojna była do czasu wyjścia z gabinetu lekarza. Na wizycie wszystko super, a zaraz po wyjściu głupie myśli do głowy przychodzą.
 
Ja pamiętam, że spokojna była do czasu wyjścia z gabinetu lekarza. Na wizycie wszystko super, a zaraz po wyjściu głupie myśli do głowy przychodzą.
Ja mam tak, że lekarz coś powie, ja to zaraz przetwarzam i skupiam na złych możliwościach. I później to analizuje aż głowa mała 🙈🤣
 
U mni
Gratuluję zdrowej córeczki!
Wiesz ja to zaraz kojarzę z T21, bo prawidłowy profil to tez marker. Pod koniec marca mam wizytę u swojego lekarza … ciekawe co powie, bo od początki trochę naciskał na amniopunkcję.
U mnie dwóch ginekologów odradzało amnio, genetyk dał skierowanie... Na początku też zd podwyższone ryzyko, ale córka miała zastawkę trójdzielna mocno niedomknięta, znacznie skrocone kości długie, mała główkę, ciągle całą była opóźniona. Po połowie ciąży genetyk mówi, że zd jednak nie widzi, ale russla albo coś z niskorosloscia. Oby Twoja też była zdrowa😉
 
U mni

U mnie dwóch ginekologów odradzało amnio, genetyk dał skierowanie... Na początku też zd podwyższone ryzyko, ale córka miała zastawkę trójdzielna mocno niedomknięta, znacznie skrocone kości długie, mała główkę, ciągle całą była opóźniona. Po połowie ciąży genetyk mówi, że zd jednak nie widzi, ale russla albo coś z niskorosloscia. Oby Twoja też była zdrowa😉
To tez Kochana najadłaś się strachu 😥. Teraz córeczka rekompensuje Ci wszystko i tego samego życzę sobie :). Takie historie jak Twoja bardzo mnie podtrzymują na duchu 🍀
 
To tez Kochana najadłaś się strachu 😥. Teraz córeczka rekompensuje Ci wszystko i tego samego życzę sobie :). Takie historie jak Twoja bardzo mnie podtrzymują na duchu 🍀
Właśnie się zaczęłam zastanawiać czy jednak wszystko z nią okej😂 ale charakterkiem nadrabia😂 a z synkiem wszystko super w ciąży, a jednak urodził się z drobnymi wadami ale już jest okej ;) napisz jak będziesz po badaniu trzeciego trymestru i obowiązkowo jak Niunia się urodzi! Kibicuję Wam😍
 
reklama
Czasami dzieci dają w kość ale od tego są i człowiek wie ze je ma 🤣
Dobrze, będę informować o postępach :) oby wszystko szło do pięknego finału :)
Zdrówka życzę dla nas Wszystkich 😘 niech się nam dzieciątka dobrze chowają 🍀
 
Do góry