reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG połówkowe w 18 tc

reklama
Ja miałam w 19 bo lekarzowi wypadła pacjentka i mnie wcisnął na tą godzinę, ale pytał mnie czy jestem szczupła. I podczas badania mówiłam fajnie ze tak szybko nie spodziewałam się i powiedział ze dobrze ze dziecko jest większe niż mniejsze na ten tydzień i dobra widoczność przez powłoki brzuszne bo ogólnie wcześnie to badanie jest i bardzo długo je robił żeby na pewno dobrze wszystko obejrzeć. Porównał wtedy serduszko dziecka do paznokcia u najmniejszego palca 🙂 a później byłam jeszcze w 23tc u innego to już dziecko było większe i szybciej to badanie poszło
To był jakoś początek 19 czy bliżej 20? Kurcze trochę się martwię a z drugiej strony nie mogę doczekać i trochę nie chce przekładać :D mówię sobie że skoro lekarz potwierdził, że od 18 będzie ok to pewnie ma na tyle dobry sprzęt że faktycznie będzie, ale sama nie wiem 🙄
 
To był jakoś początek 19 czy bliżej 20? Kurcze trochę się martwię a z drugiej strony nie mogę doczekać i trochę nie chce przekładać :D mówię sobie że skoro lekarz potwierdził, że od 18 będzie ok to pewnie ma na tyle dobry sprzęt że faktycznie będzie, ale sama nie wiem 🙄
19+2 dokładnie. A to prywatnie ?
 
Do góry