reklama

USG połówkowe w przychodni semedica

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez Katarzyna92, 4 Czerwiec 2015.

1. Katarzyna92

Katarzyna92 Fanka BB :)

Hej zakładam ten wątek ponieważ dostałam skierowanie na usg połówkowe właśnie do przychodni semedica z pierwszego nie byłam bardzo zadowolona ponieważ nie dowiedziałam się nic na tym usg dopiero tydzień później jak odebrałam opis z badania i wyniki testu papp-a może któraś ma lepsze wspomnienia... A za niedługo chciała bym iść na drugie i nie wiem czy nie lepiej wziąć od swojego gina skierowanie i iść gdzieś indziej...

2. Thriade

Thriade Fanka BB :)

Ja te trzy głowne usg robiłam prywatnie na Felińskiego u dr Knafel i byłam bardzo zadowolona (www.dobreusg.pl |). Wszystko dokładnie sprawdzone, dokładnie pokazane i opisane.

3. reklama
  4. Katarzyna92

Ja dostaje skierowania na NFZ i nie mogę iść z nim byle gdzie tylko tam gdzie robią na NFZ

5. Katarzyna92

Jestem osobą po przejściach niestety i dlatego chciała bym żeby ta ciąża była udana... A na 1 usg podziwiałam maluszka ale nic nie usłyszałam od kobiety która robiła usg pierwszy raz się z czymś takim spotkałam może też dlatego moje obawy...

6. ewka84

ewka84 Fanka BB :)

ja byłam bardzo zadowolona z usg pierwszego trymestru w semedice, bo trafiłam na pana dra, który sam z siebie wszystko mówił, za to na połówkowe trafiłam na taką milczącą panią dr, całe usg nic nie mówiła, po powiedziała, ze wszystko oki i dopiero jak dopytywałam o konkrety, które mnie interesowały, bo miałam konkretne wskazania do badań to mi wszystko pokazała i wytłumaczyła. Myślę, ze ważne na kogo się trafi, lekarz też człowiek;-) a jak coś to niestety trzeba za język ciągnąć i dopytywać o wszystko...

powodzenia na badaniu!

7. Katarzyna92

Dziękuje ja też właśnie na pierwszym połówkowym trafiłam na panią która całe badanie milczała pewnie teraz też na nią trafię ale zrobię tak jak mówisz też wypytam na koniec o to co mnie interesuje bo również mam konkretne wskazania:)

8. ewka84

no właśnie to tak wyglądało w sumie jakby 2 usg robiła, jedno dla siebie, zeby w papierach wpisać, że wszystko prawidłowe i milczała, potem mi tylko powiedziała, ze wszystko dobrze, a jak zapytałam o konkretny organ, to dopytała, czemu akurat ten mnie interesuje, jeszcze raz podglądneła, wszystko mi pokazała, gdzie jakie części są itp, tak, ze nawet ja zobaczyłam co i jak, uspokoiła, ze jak teraz tej wady nie ma to już sie w ciaży nie pojawi, także byłam w sumie zadowolona...
    powodzenia na badaniu!

9. Katarzyna92

Dziękuje jeszcze mam pytanie czy robiłaś tam drugie połówkowe??? też czekałaś na opis czy od razu dostałaś???

10. reklama
  11. ewka84

z tego usg w 20 tc dostałam od razu, tylko na to pierwsze czekałam bo tam badanie krwi robili

12. Katarzyna92

O to super dzięki bardzo za info bo ja z drugiego końca krk tam jeżdżę ale teraz mnie pocieszyłaś:):D

Poleć forum