reklama
 1. Kostki magnetyczne MagicubeKonkurs/

  Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

  Zamknij powiadomienie

USG pomocy!!

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez agautrata, 4 Sierpień 2015.

 1. agautrata

  agautrata

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witajcie mam problem tydzień temu byłam u ginekologa i stwierdził że jestem w ciąży na usg było widać trzy pęcherzyki ciążowe, a dziś byłam u innego lekarza i zobaczyłam tylko jeden, czy lekarz mógł nie zobaczyć tamtych pęcherzyków czy one zniknęły i nie został nawet po nich ślad, może ktoś miał podobny problem i potrafi coś doradzić?
   
 2. kate_p7

  kate_p7 Moderatorka Członek załogi

  Najlepsze odpowiedzi:
  4
  ciekawy wynik usg:-) czasem pęcherzyki się tak ułożą, ze nie widać tego drugiego, ale żeby 3iego nie było widać - to już dziwne. Czasem wchłania się jeden z pęcherzyków, gdzie zarodek był wadliwy genetycznie. Czy była to ciąża wspomagana? bo jeżeli tak to mogły zaimplantować się aż trzy zarodki, a potem zostać wchłonięte, aż dwa, ale to wszystko jest bardzo mało malusi prawdopodobne. Ja bym zastanowiła się nad kompetencjami pierwszego lekarza, bo niestety nie każdy lekarz jest dobrym lekarzem. Niektórzy nawet widzą na usg, ile komórek się zapłodniło, co z naukowego punktu widzenia jest niemożliwe:-D Betahcg (jej zakres) może potwierdzić ciąże mnogą, jeżeli była robiona, ale tez nie na 100%.
   
 3. reklama
 4. agautrata

  agautrata

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ciąża nie była wspomagana, wręcz przeciwnie brałam tabletki antykoncepcyjne, pierwszy lekarz się nie pomylił mam wydruk usg gdzie widać 3 pęcherzyki a beta 7648 jak na 4 tydzień to bardzo wysoka, teraz inny ginekolog widział 1 pęcherzyk wiek 5 tygodni.
   
 5. evelinkua

  evelinkua Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witaj pęcherzyki faktycznie potrafią znikać do 12 tygodnia ciąży i można się nawet nie zorientować że tak się stało , ale w 5 tyg lekarz mógł nie zauważyć reszty płodów Myśle że powinnaś powtóżyc beta ja w 4 tyg miałam 7611 w 5 tyg 13828 jezeli nie rosnie zarodków raczej juz nie ma i trzeba się cieszyć pojedynczą ciążą jeżeli rośnie powinnas powtórzyc usg ... Powodzenia my czekamy na nasze trojaki (34tydz)
   

Poleć forum