reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg w 5 tygodniu ciąży

Niestety nie robiłam, lekarz powiedział że diagnostykę się przeprowadza po 3 niepowodzeniu...jedynie endokrynolog kazała mi brać acard 75 jak wyjdzie pozytywny test ciazowy.. dałam sobie ostatnia szansę i jeśli coś pójdzie nie tak to.zrobie testy genetyczne;(
Szczerze to ci sie dziwie ze nie zrobilas diagnostyki juz po 1 poronieniu. Czasem wychodza tak błahe rzeczy ze wystarczy obstawa lekami i wszystko jest dobrze. Byc moze acard wystarczy ale jesli to wady genetyczne to moze byc tak ze trzeba jeszcze heparyne. Ja ci poradze od siebie zrobic pakiet po poronieniu ze strony testdna.pl oczysiscie oby wszystko bylo dobrze ale jesli byly juz 2 poronienia to wedlug mnie nie jest to przypadek. Lepiej dzialac wczesniej. Lekarze zawsze tak mowia zeby czekac z diagnostyką po 3 stratach. Mojej kolezance tez poradzilam zrobienie tych badan po 1 poronieniu i wyszly wady genetyczne. Dzieki temu uniknie powtorek w przyszlosci. Fakt czasem sie tak zdarza ale nie wierze ze 2 poronienia pod rząd to przypadek 😕 oby wprowadzenie acardu pomoglo. Powodzenia ❤
 
reklama
Szczerze to ci sie dziwie ze nie zrobilas diagnostyki juz po 1 poronieniu. Czasem wychodza tak błahe rzeczy ze wystarczy obstawa lekami i wszystko jest dobrze. Byc moze acard wystarczy ale jesli to wady genetyczne to moze byc tak ze trzeba jeszcze heparyne. Ja ci poradze od siebie zrobic pakiet po poronieniu ze strony testdna.pl oczysiscie oby wszystko bylo dobrze ale jesli byly juz 2 poronienia to wedlug mnie nie jest to przypadek. Lepiej dzialac wczesniej. Lekarze zawsze tak mowia zeby czekac z diagnostyką po 3 stratach. Mojej kolezance tez poradzilam zrobienie tych badan po 1 poronieniu i wyszly wady genetyczne. Dzieki temu uniknie powtorek w przyszlosci. Fakt czasem sie tak zdarza ale nie wierze ze 2 poronienia pod rząd to przypadek 😕 oby wprowadzenie acardu pomoglo. Powodzenia ❤
Jeśli tym razem się nie uda to już jestem pokierowanana konkretne badania od mojej endokrynolog która poleciła mi.lekarza zajmującego się diagnostyką poronien. Dziękuję za pomoc;)
 
Hej dziewczyny jestem po invitro ponoc mam bardzo dobry przyrost hcg i udalo sie jestem w polowie 7tygodnia i mam miec jutro usg martwie sie jak to bedzie z tego co rozumiem zarodek powinien juz byc widoczny i seduszko bic? Ciagle o tym mysle byleby dobrze bylo!
 
Do góry