reklama

USG w Krakowie w ciąży

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez szczęśliwaa, 18 Lipiec 2013.

1. szczęśliwaa

szczęśliwaa Zaciekawiona BB

Gdzie najlepiej zrobić USG w Krakowie maluszkowi w brzuszku? :))

2. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

Polecam Agnieszkę Nocuń:tak: przyjmuje na ul. Felińskiego 20A
    świetna lekarka, jak tylko będę w następnej ciąży pojadę do niej chociaż byłam jestem z Nowego Sącza

3. reklama
  4. Pyszczek28

Pyszczek28 Fanka BB :)

A ja polecam Dr Wiechecia, ten sam gabinet co Pani Nocuń :)

5. bietka84

bietka84 szczęśliwa :)

ja również polecam p. Agnieszkę Nocuń - świetna lekarka, robi usg genetyczne
    ja robiłam u niej na ul. Oboźnej w Krakowie

6. Silmiriel

Silmiriel Zaciekawiona BB

A ja polecam Wiechecia i Nocuń, choć ona teraz chyba inaczej się nazywa, ale pewna nie jestem, Felicjańska na pewno i Grzegórzecka w SCM.

7. Kwiatuszekk23

Wietka od grudnia tamtego roku nie przyjmują już na oboźnej, przenieśli gabinet na Flińskiego
    O dr Wiecheciu też słyszałam wiele pozytywnych opini:tak:

8. bietka84

bietka84 szczęśliwa :)

o kwiatiuszekk23 dzięki :) nie wiedziałam :)

9. Kwiatuszekk23

Bietka wybacz... Napisalm Twój nik jako Wietka.... Gdzie ja mam oczy?:szok::-D
    Jestem mamą tegorocznej lutóweczki (ciąże prowadziłam u dr Homy) i od grudnia właśnie jeździłam na Felińskiego. Swoją drogą łatwiej mi było trafić na Felińskiego niż na Oboźną.

Ostatnia edycja: 20 Lipiec 2013
  10. reklama
  11. Judytta

Judytta Zaciekawiona BB

Ja polecam dr. Łukasza Piotrowskiego który przyjmuje w Ultramedice na ul. Piłsudskiego 36 , usg jest 3/4 D bardzo dokładne ,a pan doktor przez cały czas opowiada co widzi i czy wszystko jest dobrze, Robiłam wcześniej usg genetyczne na klinice na ul Kopernika i u dr. Wiechecia , najlepsze wrażenia mam po usg u doktora Piotrowskiego.

12. Verita

Verita Fanka BB :)

czy możecie wysłać mi numer telefonu na priva do tych lekarzy? ?

Poleć forum