reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG w Krakowie w ciąży

reklama
Polecam Agnieszkę Nocuń:tak: przyjmuje na ul. Felińskiego 20A
świetna lekarka, jak tylko będę w następnej ciąży pojadę do niej chociaż byłam jestem z Nowego Sącza
 
ja również polecam p. Agnieszkę Nocuń - świetna lekarka, robi usg genetyczne
ja robiłam u niej na ul. Oboźnej w Krakowie
 
A ja polecam Wiechecia i Nocuń, choć ona teraz chyba inaczej się nazywa, ale pewna nie jestem, Felicjańska na pewno i Grzegórzecka w SCM.
 
Bietka wybacz... Napisalm Twój nik jako Wietka.... Gdzie ja mam oczy?:szok::-D
Jestem mamą tegorocznej lutóweczki (ciąże prowadziłam u dr Homy) i od grudnia właśnie jeździłam na Felińskiego. Swoją drogą łatwiej mi było trafić na Felińskiego niż na Oboźną.
 
Ostatnia edycja:
Ja polecam dr. Łukasza Piotrowskiego który przyjmuje w Ultramedice na ul. Piłsudskiego 36 , usg jest 3/4 D bardzo dokładne ,a pan doktor przez cały czas opowiada co widzi i czy wszystko jest dobrze, Robiłam wcześniej usg genetyczne na klinice na ul Kopernika i u dr. Wiechecia , najlepsze wrażenia mam po usg u doktora Piotrowskiego.
 
reklama
Do góry