reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG zwykłe i 3D

Śliczna ta twoja dzidzia GRATULUJĘ!!!!!MAm nadzieję,że też niedługo będę mogła wam pokazać moją fasolkę.POZDRAWIAM!!!!!
 
reklama
Dziewczyny,
przedstawiam Wam mojego synka z profilu (dla ułatwienia dodałam opisy co jest co ;))

16tc i 4dni:
profilusg16tc43ll.jpg


Nosek to ma chyba po mnie ;D
 
cześć
doxa słodkie to twoje maleństwo, ja jak dzwoniłam o usg to powiedzieli że w 18 tyg to jeszcze nie będzie widać, dziwne...
a nie masz zdjęcia z dolną częścią ciała ;)
 
Kika, mam takie zdjęcie, ale za bardzo ja nic nie widzę, do tego źle się zeskanowało, bo było złożone w tym miejscu, ale zamieszczę je specjalnie dla Ciebie ;)
Tam gdzie jest strzałka, tam są "jajeczka"  :laugh:

usgplec0ac.jpg


Lekarz, który robił mi USG powiedział że płeć widać już w 15tc. Może to zależy od sprzętu,
może też i od wprawy lekarza, nie wiem? Mój napisał mi nawet w opisie "płeć męska" :)
 
Asiu, a jednak chłopak!!! A jaki przystojny ;D

Ale piękne są te zdjęcia w 4D, naprawdę wszystko pięknie widać!!!
Cieszę się bardzo, ze z małego problemu okazało się taaaaakie szczęście. Bardzo dobrze, że to plamienie nic złego nie oznaczło, a już się bałam ...

Poza tym widziałam w końcu Ciebie i Twojego męża. Ślicznie wyglądacie na tej ślubnej fotce! Ciekawe czemu tutaj jej nie zamieściłaś :mad:
Asiu, proszę wstaw swoje obecne zdjęcię z brzucholkiem i synkiem w środku w wątku "brzuszek". Nie mogę tam być taka samotna!!!

Jeszcze raz gratuluję pierworodnego synka (więc jednak nie prześlesz mi tych ślicznych ubranek ;))

pozdrowionka
 
Doxa, gratuluje chlopaczka... :)

ja ostatnio robilam USG wlasnie w 15 tygodniu, tylko ze to to moje jakies zlosliwe rosnie... wszyscy mowia, ze po mnie, a ja nie wiem zupelnie dlaczego... ;)
wzielo sie wypielo dupskiem... a lapki ulozylo w gescie Kozakiewicza... i nie dalo sie w kroku poogladac... :(

teraz ide 13.05 i nie popusze... tyle bede tam siedziec, az nogi rozlozy i sie ujawni... ;)
 
ja będąc w zeszłym tygodniu na usg, również chciałam się dowiedzieć o płeć maleństwa, ale strasznie się wierciło. W pewnym momencie rozszerzyło swoje nóżki i lekarz stwierdził, że "kulek" to on tam nie widzi, zatem podejrzenie padło na dziewczynkę, ale jeszcze na 100% nie jest to pewna informacja, choć nie ukrywam, że bardzo bym się cieszyła!!
 
Kaszu w takim razie to chyba będzie dziewczynka, u mojego syncia bardzo wyraźnie było już widać
te "kulki", a USG robiłam w 16tc (wcześniej niż Ty), więc chyba mogę Ci już pogratulować dziewczynki  ;D
 
reklama
Do góry