reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG zwykłe i 3D

17 marzec 2005r.  Tzn 9 tydz. ciąży a dzidzia ma tu aż 2 cm!  ::)

niukamaej4mp.jpg
 
reklama
No Mała ta Twoja dzidzia to już całkiem spora była! ;D

PS.
Mogłabyś zmniejszyć to zdjęcie? Tak żeby na szerokość miało jakieś 640 pikseli ???
 
Jescze raz wielkie dzęki Doxa za e-maila! :) Juz zrobione, mam andzieję, ze teraz jest ok. :)
 
dzięki! dziewczyny! :-[ aż się nie mogę doczekać następnego USG! To już tylko niecały tydzień! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Kaszu to dokłądnie tak jak ja! Też mam wizytę 7 czerwca, i też nie wiem czy zrobi mi USG. Tzn zrobi na pewno tylko nie wiem czy na wizycie 7 czy umówi się ze mną na inny dzień w szpitalu na USG. Tak robiłam poprzednie USG. Moja gin jak ma dyżur w szpitalu to wtedy wykorzystuje sprzęt państwowy i robi USG! ;) więc może umówi mnie na inny dzień a 7 będę miała samo badanie. :) ALE I TAK NIE MOGE SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ!
 
Do góry