reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG zwykłe i 3D

reklama
alexuska czesc! moj gin prywatny ma miec po urlopie takie usg tj ok.26sierpnia tomek fuchs przyjmuje na armii krajowej pozdrawiam
 
Serdeczne dzieki :)
dzisiaj umowialam sie w corfamedzie .
dla innych mamusiek z Wrocławia szukajacych usg 3d zostawiam informacje:
Corfamed ul. Kluczborska 37 bez skierowania kosztuje 100 zł i robią je w godzinach 8-9 i 19-20 bez wczesniejszego umawiania.
na Borowska strasznie ciezko sie dodzwonic (zrezygnowałam po 10 wybieraniach numeru)
na Joanitow jest najtaniej (z tego co wiem 80 zł + ew. nagranie na plyte 20 zł) ale terminy rejestracji sa makabryczne. w polowie lipca wolny termin na koniec wrzesnia.
Jeszcze raz dziekuje wszystkim za informacje i pozdrawiam :).
 
to ja moze przedstawie dzisiejsze dzjecie usg naszej malej

3005zk.jpg


zauwazcie tego malego dingsa nad glowka...to jest stopka, jest duzo wieksza, ale w czasie zdjecia schowala sie za glowke :)
No i wiecie, zaskoczyla mnie dzisiaj swoja waga, ona wazy juz 2040g :laugh: i jest dokladnie w srodku normy, ktora mam w zeszycie ciazowym :laugh:
To ja przez ostatnie 3 tygodnie przytylam 1000g z tego ona 740g :laugh:

milo sie z Wami podzielic tymi wrazeniami ;)
 
Orzech nie wiesz jaką radość, przynajmniej dla mnie sprawiają mi fotki z USG. Uwielbiam je oglądać, może dlatego, że tak bardzo tęsknię za widokiem mojej kruszynki. Jeszcze tylko tydzień i ją zobaczę :-)
Twoje maleństwo jest słodziutkie, ma piękne usteczka.
 
Orzech no fajniusia, już ostatnio mówiłam ci że ona jest niezłą akrobatką :laugh: Piękne to zdjęcie.
Jak oglądam wasze zdjęcia z USG to wyobrażam sobie jak nasza dzidzia teraz siedzi,
 
Jolik, Syla, Frezja ciesze sie, ze Was tez te zdjecia ciesza, mnie tez Wasze sprawiaja wielka radosc, przeciez te dzieciaczki wygladaja teraz taaak podobnie ;)

Dla Syli strzalka zaznaczylam kawalek stopki :)

3006hm.png
 
reklama
Do góry