reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usg

martynka999

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
48
Witam mamusie,
Mam pytanie o tuż 25.01 miałam robione usg i z usg wyszło ze to był 12 tydzień z moich obliczeń wychodzi ze to już ponad 14 tc wczoraj w szpitalu miałam robione usg i z usg wyszło że 13tc i 1 dzień czemu na każdym usg wychodzi inaczej czy mam się martwić ?? :( z Om wychodzi że to 14 tc więc sama już nie wiem którego tygodnia się trzymać :/ Dziękuje z góry za pomoc :)
 
reklama
Witam mamusie,
Mam pytanie o tuż 25.01 miałam robione usg i z usg wyszło ze to był 12 tydzień z moich obliczeń wychodzi ze to już ponad 14 tc wczoraj w szpitalu miałam robione usg i z usg wyszło że 13tc i 1 dzień czemu na każdym usg wychodzi inaczej czy mam się martwić ?? :( z Om wychodzi że to 14 tc więc sama już nie wiem którego tygodnia się trzymać :/ Dziękuje z góry za pomoc :)
Użyj kalkulatora z internetu i z daty ostatniej miesiączki sobie sama wylicz.
 
reklama
Przezlezalam w szpitalu miesiąc i jak byłam w 34 tc i 6 dniu to nikt nie mówił że jestem w 35, a każda położna i lekarz mnie poprawiał że jestem w 34 tc. I pomimo rozpoczętego tygodnia czy prawie skończonego kazali mi mówić o tych skończonych
tak u mnie bylo identycznie, tez odnosili sie do pełnych tygodni, ale urodzilam 36+6 i napisali ze w 37tyg a tak mloda by miala szczepienia różne za darmo bo wcześniak
 
No to ja urodziłam w 37 i 0 dniu. Ale ze względu na niską wagę urodzeniową miała coś tam darmowego
o widzisz to chociaż coś tam sie udalo uzyskać:) moja byla duzaa jak na swój wiek 3380g, do terminu pewnie ze 4 by ważyła klocuś, syn sie urodził 4300g więc moje bobasy to big bobaski, teraz młoda ma 7miesięcy i waży ok 10kg, 82cm wzrostu
 
Do góry