reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG

Monia2330

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Styczeń 2022
Postów
17
Mam pytanko ,ostatnio w 18 tygodniu robiłam USG i szczeka dziecka wyglądała normalnie a dzisiaj w 19 tygodniu byłam na badaniach prenatalnych i mam wrażenie jakby dziecko miało wysuniętą do przodu górną szczękę.Nie wiem czy po prostu zrobiło taką minę czy coś jest nie tak .Któraś z Was tak miała a dziecko po urodzeniu miało normalną szczękę ?Oba zdjęcia załączam i proszę o odpowiedź.
 

Załączniki

  • IMG_20220420_185119.jpg
    IMG_20220420_185119.jpg
    107,9 KB · Wyświetleń: 151
  • IMG_20220420_184743.jpg
    IMG_20220420_184743.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 106
reklama
Mam pytanko ,ostatnio w 18 tygodniu robiłam USG i szczeka dziecka wyglądała normalnie a dzisiaj w 19 tygodniu byłam na badaniach prenatalnych i mam wrażenie jakby dziecko miało wysuniętą do przodu górną szczękę.Nie wiem czy po prostu zrobiło taką minę czy coś jest nie tak .Któraś z Was tak miała a dziecko po urodzeniu miało normalną szczękę ?Oba zdjęcia załączam i proszę o odpowiedź.
To nie górna szczęka jest wysunięta tylko żuchwa jest cofnięta - stan fizjologiczny u wszystkich noworodków. Od 6 miesiąca po narodzinach zacznie się powoli wysuwać na właściwe miejsce.
 
Do góry