reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG

Dołączył(a)
22 Maj 2022
Postów
3
Proszę pomóżcie :)
Jestem tu nowa i zupełnie nie wiem jak się tutaj "poruszać".
Przesyłam zdjęcie usg z 13. tygodnia
Lekarz mi powiedział, że będę miała dziewczynkę i to są jej narządy...tylko, że powiększone bo tak w tym czasie jest często.
Okazuje się, że zrobił się po dwóch tygodbiach chłopiec. Co myślicie o tym zdjęciu ?
Jeśli piszę nie tu gdzie trzeba to przepraszam. Usunę post.
Z góry dziękuję za ewentualne odpowiedzi.
Kama
 

Załączniki

  • Screenshot_20220519-120806_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220519-120806_WhatsApp.jpg
    130,1 KB · Wyświetleń: 250
reklama
Proszę pomóżcie :)
Jestem tu nowa i zupełnie nie wiem jak się tutaj "poruszać".
Przesyłam zdjęcie usg z 13. tygodnia
Lekarz mi powiedział, że będę miała dziewczynkę i to są jej narządy...tylko, że powiększone bo tak w tym czasie jest często.
Okazuje się, że zrobił się po dwóch tygodbiach chłopiec. Co myślicie o tym zdjęciu ?
Jeśli piszę nie tu gdzie trzeba to przepraszam. Usunę post.
Z góry dziękuję za ewentualne odpowiedzi.
Kama
A lekarz nie mówił że na tym etapie tak samo wyglądać może narząd dziewczynki i chłopca? Że na tym etapie bardziej ocenia się wyrostek płciowy? Niż same narządy?
Mi na USG prenatalnym lekarka nie pokazywała narządy a wyrostek płciowy.
 
Na badaniu prenatalnym pani doktor nam nie powiedziała jaka będzie płeć.
U naszej pani doktor na kolejnej wizycie powiedziała jaka będzie płeć ale zastrzegła że dopiero od 18 tygodnia będzie lepiej widać i nie ma co się też nastawiać.

Dlatego my z mężem na razie ta informacje zostawiamy dla siebie.
Jak już będzie pewne chociaż na 99 % w tedy możemy się pochwalić najbliższym ale chyba dopiero po porodzie będziemy mieć 100 % pewności 😉

Najważniejsze żeby było zdrowe ❤❤
 
Proszę pomóżcie :)
Jestem tu nowa i zupełnie nie wiem jak się tutaj "poruszać".
Przesyłam zdjęcie usg z 13. tygodnia
Lekarz mi powiedział, że będę miała dziewczynkę i to są jej narządy...tylko, że powiększone bo tak w tym czasie jest często.
Okazuje się, że zrobił się po dwóch tygodbiach chłopiec. Co myślicie o tym zdjęciu ?
Jeśli piszę nie tu gdzie trzeba to przepraszam. Usunę post.
Z góry dziękuję za ewentualne odpowiedzi.
Kama
Na tym etapie to za wcześnie. Tzn doświadczony lekarz będzie w stanie wychwycić, na podstawie chyba kierunku wyrostka plciowego, jaką płeć. Ale Poczekaj cierpliwie...
 
A lekarz nie mówił że na tym etapie tak samo wyglądać może narząd dziewczynki i chłopca? Że na tym etapie bardziej ocenia się wyrostek płciowy? Niż same narządy?
Mi na USG prenatalnym lekarka nie pokazywała narządy a wyrostek płciowy.
Cześć, dziękuję za informację.
Lekarz stwierdził, że bardziej stawia na dziewczynkę i zostawił jakoś mały procent na to, że może się to zmienić. I chyba się zmieniło. Po kolejnym badaniu wyszło, że chłopiec ale jeszcze nie na 100% więc dlatego pytałam Was o dodatkową opinię ;) mam kolejne zdjęcie... i chyba chłopiec. Piszę chyba bo tak jest bezpieczniej.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220520-104907_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220520-104907_Samsung Internet.jpg
    70,9 KB · Wyświetleń: 60
Cześć, dziękuję za informację.
Lekarz stwierdził, że bardziej stawia na dziewczynkę i zostawił jakoś mały procent na to, że może się to zmienić. I chyba się zmieniło. Po kolejnym badaniu wyszło, że chłopiec ale jeszcze nie na 100% więc dlatego pytałam Was o dodatkową opinię ;) mam kolejne zdjęcie... i chyba chłopiec. Piszę chyba bo tak jest bezpieczniej.
Wiesz chodzi o to że w 12tyg to wróżenie z fusów bo narządy w tym tygodniu wyglądają prawie tak samo :) ale na tym zdj już coś lepiej widać 😅 coś tam sterczy chyba szykuję się synek 😇 tak jak mówię najpewniej określić w 12tyg jest płeć przez wyrostek płciowy :)
 
JetKaa😉Dziękuję za odpiwiedź. Wiem...teraz wiem, że przez wyrostek.
To druge zdjęcie jest z 16 tygodnia więc pewnie bardziej wiarygodne.

Trzymam się powiedzenia...oby było zdrowe. Reszta będzie ok.
P.s. fajne to forum! Można pogadać😊
 
reklama
JetKaa😉Dziękuję za odpiwiedź. Wiem...teraz wiem, że przez wyrostek.
To druge zdjęcie jest z 16 tygodnia więc pewnie bardziej wiarygodne.

Trzymam się powiedzenia...oby było zdrowe. Reszta będzie ok.
P.s. fajne to forum! Można pogadać😊
Dokładnie 😇 to najważniejsze
 
Do góry