reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg

Dołączył(a)
26 Styczeń 2023
Postów
2
Witam , czy któraś z Pań tu obecnych miała dość duża ilość płynu w zatoce douglasa? I jak to się skończyło? Otóż podczas rutynowej kontroli udałam się do ginekologa który powiedział że jest dość sporo płynu, a nie śladową ilość tak jak w przypadku zdrowych kobiet u których występuje owulacja , powidział również że takie schorzenie można wyleczyć tabletkami anty ile w tym prawdy niestety nie wiem . Ciąża wykluczona ponieważ badanie beta robiłam 5 tyg po stosunku na usg też nie było widać pęcherzyka a chyba jest to wystarczający czas aby on był . Prosiłabym zatem o poradę czy któraś z tutaj obecnych Pań miała taki problem co było jego przyczyną i jak go wyleczyła ?( lekarz jedynie karze czekać i przyjść za miesiąc, a mnie czekanie niestety dobija )
 
reklama
Ja mialam kiedys sporo plynu w zatoce Douglasa po peknieciu niegroznej torbieli czynnosciowej. Wiele lobiet nawet nie wie i nie odczuwa, ze cos takiego sie pojawia, a potem samoistnie sie wchlania w ciagu kilku kolejnych cykli lub peka i wtedy ten plyn sie wylewa. U mnie wszystko sie wchlonelo. Dobrze, ze lekarz zlecil kontrole. Nie mowie, ze u ciebie torbiel byla, ale jest to jedna z opcji. Obserwuj siebie i moze jednak wolisz sie skonsultowac z lekarzem, ktory wzbudzi twoje zaufanie?
 
Ja mialam kiedys sporo plynu w zatoce Douglasa po peknieciu niegroznej torbieli czynnosciowej. Wiele lobiet nawet nie wie i nie odczuwa, ze cos takiego sie pojawia, a potem samoistnie sie wchlania w ciagu kilku kolejnych cykli lub peka i wtedy ten plyn sie wylewa. U mnie wszystko sie wchlonelo. Dobrze, ze lekarz zlecil kontrole. Nie mowie, ze u ciebie torbiel byla, ale jest to jedna z opcji. Obserwuj siebie i moze jednak wolisz sie skonsultowac z lekarzem, ktory wzbudzi twoje zaufanie?
Rozumiem , a czy przez ten płyn w zatoce , był wtórny brak miesiaczki ? Albo jakieś objawy temu towarzyszące , wizytę kolejna dopiero na 10 luty U innego lekarza , więc chciałabym dopytać jak to przebiegało. U mnie jest niestety brak miesiączki , ten płyn , plus ledwo widoczny lewy jajnik .
 
Do góry