reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg

reklama
Teraz chyba edytowała Pani post, bo było napisane 0,26 mm a teraz jest 0,26 cm. Jeśli rzeczywiście jest to 26 mm, to tak, powinno w nim już być widać pęcherzyk żółtkowy i zarodek. Najlepiej zrobić betaHCG z krwi i powtórzyć po 48h a później udać się jeszcze do lekarza z dobrym sprzętem USG.
0,26cm = 2,6mm, a nie 26mm…
1cm=10mm
 
0,26cm = 2,6mm, a nie 26mm…
1cm=10mm
Sprawdzałam kilka razy zanim napisałam odpowiedź i widziałam 0,26 MM a nie CM, co mnie zdziwiło i co wprost napisałam. Nawet widać, że post był edytowany. Złośliwości tego typu pojawiały się już wcześniej, bo widzę, że mam odhaczone „ignoruj” także dobrze, że na niektóre osoby istnieje taka opcja na forum i dzięki temu mam spokojną głowę. Pzdr
 
Ostatnia edycja:
Do góry