reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG

Kasia178

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Luty 2005
Postów
1 011
Hej!

mogłybyśmy się tu dzielić wrażeniami z USG, wklejać zdjęcia itp. Co Wy na to? My byliśmy na dwóch USG, na jednym był tylko pęcherzyk, a na drugim Fasolinka z bijącym serduszkiem. Mieliśmy już dwa USG bo miałam plamienia, ale na szczęście już wszystko jest ok. Teraz idę na następną wizytę z USG 7 lipca- będę w 10 tygodniu. Mam pytanie, bo niektore z Was są już 3 tyg przed nami (my mamy termin na 29) - co zobaczę w 10 tyg (licząc od @)- jeszcze fasolkę czy już może Dzidziolka małego?
pozdrawiam!!!
 
reklama
Hej! Ja nie mam zdj z poprzedniego, a na tym co miałam nic nie widziałam konkretnego,... :( następne będzie w 22 tyg więc jeszcze kupe czasu...
 
Izabelka, czemu masz USG dopiero w 22 tygodniu? Mi gin robi co wizytę czyli co 4 tyg, mówi, że USG nie jest szkodliwe, a przynajmniej ma pewność co z Dzidzią. Papa
 
ja miałam USG w zeszłym tygodniu (już drugie) - ale wrażenia !!!
najlepszy był gin, który po badaniu na fotelu stwierdził - "... no to teraz będziemy ich liczyć ...",
a musicie wiedzieć, że w rodzinie męża jest sporo bliźniaków. Ale na USG się okazało, że jest jedno i jakby co to - "... trzeba będzie dorobić...".
A potem wydrukował zdjęcie z USG dla męża - "... żeby zobaczył co zrobił...".
Pozdrawiam Was serdecznie.

 
A my z mężem mieliśmy wspaniały i jak powiedział lekarz rzadki do zobaczenia w tym początkowym okresie obraz. Widzieliśmy jak maleństwo ( 7 cm) piło wody płodowe.Niesamowite!! Otwierało usteczka i jak rybka chłep chłep:) Bardzo mi ten obraz utkwił w głowie.
Następne badanie w sierpniu...może już jakiś brzuch będe miała bo narazie to nic a nic

Buziaki
Viv ...w coraz lepszej formie :)
 
ja mialam 2 razy usg w 8 i w 11 tyg w 8 widizalam paluszki juz i zginajace sie raczki a w 11 slyszlam jak bije serduszko i w sumie wszystko wygladalo jak w 8 tyg tylko bylo wieksze a to jest moje malnstwo:) chcialam zamiescic zdjatka z usg bo mam dwa ale nie umiem:(
wystepuje blad ze katalog pelny :(
 
DziOObek, czekamy na zdjęcia, mam nadzieję, że uda Ci się je wkleić, ja swoje wkleję 7 po USG. Niestety nie wiem jak Ci pomóc bo sama też nie umiem wklejać zdjęć, mam nadzieję, że mąż mi wklei.
Dziękuję, że napisałaś co widziałaś na USG, ja teraz będę na USG w 10 tyg i byłam ciekawa czy będę widzieć tylko fasolkę czy już Dzidziolka. Teraz jeszcze bardziej nie umiem się doczekać badania, a z drugiej strony trochę się boję czy wszystko ok. Mam nadzieję, że tak.
Pozdrawiam wszystkie mamusie!!
 
:mad:wklailam ale nie widac tylko jest odnosnik a ja chce zeby bylo zdjecie bede probowac dalej :) ide na testy
 
reklama
teraz powinno dzialac ok
[ img ]http://img100.imageshack.us/img100/9697/11tc5pd.jpg[ /img ]
 
Do góry