reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg

Dołączył(a)
6 Marzec 2015
Postów
1
Hej dziewczyny czytam o pomyłkach o płci i mam takie pytanie otóż miesiąc temu 19 tc byłam n ausg i lekarz powiedział że 70 % dziewczynka miesiąc pózniej poszłam 23 tc i lekarz powiedział że dziewczynka a pózniej że chłopak ? I trochę jestem zmieszana bo nie wiem kto mieszka w brzuszku ? Przeczucie nadal mi mówi że to dziewczynka .. Miała któraś z Was tak ?
 
reklama
19 czy 23 to jednak wczesnie i pomyłki zdarzają sie nawet najlepszym lekarzom. Ja na Twoim miejscu nie nastawiałabym się aż tak bardzo, bo można sie rozczarować a po co ;-) Ważne zeby dziecko było zdrowe. Pisze to z doswiadczenia. A duzo znam mam gdzie mialy byc córki a są synowie i odwrotnie..i to nawet przypadki gdzie dopiero na porodówce okazuje się jaką płeć ma dziecko ;-) Pozdrawiam :-)
 
ja na porodówce leżałam z dziewczyną która była przekonana że rodzi córeczkę (potwierdzone w 100% przez kilku lekarzy) a w rzeczywistości urodziła chłopca
 
Ja z moim pierwszym dzieckiem na prenatalnym uslyszalam ze raczej dziewczynka ,wszystkim oczywiscie wygadalam i jakim zdziwieniem moim bylo kiedy na nastepnym badaniu pytam lekarza jak tam moja dziewczyna a on odpowiedzial ze jak dziewczynka to nie wie ale syne ma sie swietnie no i faktycznie jest synek :-)
 
Do góry