reklama

Usg

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez mar24tyna, 7 Marzec 2015.

1. mar24tyna

mar24tyna Początkująca w BB

Hej dziewczyny czytam o pomyłkach o płci i mam takie pytanie otóż miesiąc temu 19 tc byłam n ausg i lekarz powiedział że 70 % dziewczynka miesiąc pózniej poszłam 23 tc i lekarz powiedział że dziewczynka a pózniej że chłopak ? I trochę jestem zmieszana bo nie wiem kto mieszka w brzuszku ? Przeczucie nadal mi mówi że to dziewczynka .. Miała któraś z Was tak ?

2. Agnis83

Agnis83 Mama Kacperka i Oskarka

19 czy 23 to jednak wczesnie i pomyłki zdarzają sie nawet najlepszym lekarzom. Ja na Twoim miejscu nie nastawiałabym się aż tak bardzo, bo można sie rozczarować a po co ;-) Ważne zeby dziecko było zdrowe. Pisze to z doswiadczenia. A duzo znam mam gdzie mialy byc córki a są synowie i odwrotnie..i to nawet przypadki gdzie dopiero na porodówce okazuje się jaką płeć ma dziecko ;-) Pozdrawiam :-)

3. reklama
  4. 85justyna

85justyna Fanka BB :)

ja na porodówce leżałam z dziewczyną która była przekonana że rodzi córeczkę (potwierdzone w 100% przez kilku lekarzy) a w rzeczywistości urodziła chłopca

5. Claudia31

Claudia31 Fanka BB :)

Ja z moim pierwszym dzieckiem na prenatalnym uslyszalam ze raczej dziewczynka ,wszystkim oczywiscie wygadalam i jakim zdziwieniem moim bylo kiedy na nastepnym badaniu pytam lekarza jak tam moja dziewczyna a on odpowiedzial ze jak dziewczynka to nie wie ale syne ma sie swietnie no i faktycznie jest synek :-)

Poleć forum